Sorum var Yürüteç

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Yiğit Efe'm tarafından oluşturulan Yürüteç başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 648 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yürüteç
Konbuyu başlatan Yiğit Efe'm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kızlar merhaba oğlum bugün tam 8 aylık oldu babası gitmiş yürüteç almış içine koydu çok sevdi fakat kimi doktor önermiyor aranızda kullanan var mı canlarım kaçıncı ayda başladınız
Kuzum yürütece kullanıyorum ama şu 1,5 aydır falan Ara ara bildiriyorum Yani ben temizlik yapacağım zaman biniyor şu an kendisi 10 aylık olucak kızım bir zararı olduğunu sanmıyorum oğlum da benim bindi Hani bir sıkıntısı yok şu an 8 yaşında ama ara ara koymanı öneririm Hani saatlerce İçinde kalmasın

Yiğit Efe'm

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum yürütece kullanıyorum ama şu 1,5 aydır falan Ara ara bildiriyorum Yani ben temizlik yapacağım zaman biniyor şu an kendisi 10 aylık olucak kızım bir zararı olduğunu sanmıyorum oğlum da benim bindi Hani bir sıkıntısı yok şu an 8 yaşında ama ara ara koymanı öneririm Hani saatlerce İçinde kalmasın
Tamam canım benim erkek çocuğu için pek önerilmiyor o yüzden kaygılandım biraz

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar merhaba oğlum bugün tam 8 aylık oldu babası gitmiş yürüteç almış içine koydu çok sevdi fakat kimi doktor önermiyor aranızda kullanan var mı canlarım kaçıncı ayda başladınız
Ben 6. Ayda başladım canım oğlum en fazla 1.5 ay bindi şuan sadece onu işeri geri sürmeyi seviyoe sonradan içine sığmadı hemde artık sevmiyor şuan 13 aylık neredeyse 4 aydır filan kullanmıypruz öyle boş duruyoe kenarda oğlum da yürüyor zaten sana tavsiyem içinde 1 saatten fazla bekletme yarım saat ara ile 1 saat bindir sıkıntı olmaz biz hep öule yaptık

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Ben 6 bucuk aylikken cocugumu yurutece koydum ve bir sure tutmuyorum. İslerimi yaparken ya mama sandalyesine koyuyorum ya da yere koyuyorum onune de oyuncaklarini. Yurutece koydugumda takip ediyorum ara ara kendini oturmaya veriyorsa yurutecten aliyorum. Ama dik durup yuruyor oynuyorsa uzun sure bekletiyorum ama en uzun suremiz yarim saat falandir herhalde

Yiğit Efe'm

Kayıtlı Üye
rank
Ben 6 bucuk aylikken cocugumu yurutece koydum ve bir sure tutmuyorum. İslerimi yaparken ya mama sandalyesine koyuyorum ya da yere koyuyorum onune de oyuncaklarini. Yurutece koydugumda takip ediyorum ara ara kendini oturmaya veriyorsa yurutecten aliyorum. Ama dik durup yuruyor oynuyorsa uzun sure bekletiyorum ama en uzun suremiz yarim saat falandir herhalde
Evet çok haklısın üstüne öyle çok oturması biraz sakıncalı olabilir valla hepsinden sıkılıyrolar mama sandalyesini de aldık ona 1 2 gün oturdu sevdi şimdilerde zorla oturuyor yürüteç de bugün aldık daha ondan sıkıldı hep farklı şeylerin peşindeler maalesef
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben 6. Ayda başladım canım oğlum en fazla 1.5 ay bindi şuan sadece onu işeri geri sürmeyi seviyoe sonradan içine sığmadı hemde artık sevmiyor şuan 13 aylık neredeyse 4 aydır filan kullanmıypruz öyle boş duruyoe kenarda oğlum da yürüyor zaten sana tavsiyem içinde 1 saatten fazla bekletme yarım saat ara ile 1 saat bindir sıkıntı olmaz biz hep öule yaptık
Canım zaten kendisi bir süre sonra sıkılıp kucağa gelmek istiyor eşime laf anlatamadım alma dedim en fazla 1 2 Ay kullanır anlayan kim 😁 neyse sağlık olsun herşey onlar için en iyisi onların olsun
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım zaten kendisi bir süre sonra sıkılıp kucağa gelmek istiyor eşime laf anlatamadım alma dedim en fazla 1 2 Ay kullanır anlayan kim 😁 neyse sağlık olsun herşey onlar için en iyisi onların olsun

Cnm valah biz daha 4 aylıkken kullandık 4 tarafını sardık kafasına biseyler yaptık tütsü. Diye öyle böyle şuan 10 aylık halada kulaniyoz hiçbir sorunda çıkmadı alaha şükür şuan emekliyor yastıklara falan tırmanıyor öyle yastıklara yürüyüp gidiyor ama tek başına durupta yurumuyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar