Yuruyemiyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğum Hikayeleri kategorisinde ozgul tarafından oluşturulan Yuruyemiyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 538 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğum Hikayeleri
Konu Başlığı Yuruyemiyorum
Konbuyu başlatan ozgul
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alyaa🌷🌷

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
İki gebelik arasinda cok kisa sure varsa ondan da dikis yerleri acıya bilir. Doktorunlabu durumu konusmalisin

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
İkinci sezeryanim olacak artık yuruyemiyorum neden olur ki 37 haftalığım sanki ameliyat olmuşum gibi çok acıyor dikislerim çok aşırı zorlanıyorum adım atamıyorum
Geçmiş olsun bnde de bir ara öyle oldu bnmkinin arası tam bir buçuk sene son günler ağrıdı

ozgul

Kayıtlı Üye
rank
İki gebelik arasinda cok kisa sure varsa ondan da dikis yerleri acıya bilir. Doktorunlabu durumu konusmalisin
Altı sene gecti
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Geçmiş olsun bnde de bir ara öyle oldu bnmkinin arası tam bir buçuk sene son günler ağrıdı
Altı sene var arasi

Erken mi hamile kaldın canım sezeryandan sonra en az iki yıl ara olması gerekir
Altı sene arası var

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Altı sene gecti

Altı sene var arasi

Altı sene arası var
O halde bu konuyu doktorunla konusmalisin. Belki ilk hamileliginden daha fazla kilo aldiysan dikisleri zorluyordur dicem ama dikislerinin iyilesmis olmasi gerekiyordu. En iyisi doktoruna bu durumu soylemen.

Geçmiş olsun

ozgul

Kayıtlı Üye
rank
O halde bu konuyu doktorunla konusmalisin. Belki ilk hamileliginden daha fazla kilo aldiysan dikisleri zorluyordur dicem ama dikislerinin iyilesmis olmasi gerekiyordu. En iyisi doktoruna bu durumu soylemen.

Geçmiş olsun
Evet sürekli kontrol ediyor zaten normal diyor ama dayanamıyorum acıya olduğundan fazla kilo aldim

Tüm sayfalar yüklendi.