Yüz felci

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Elif54 tarafından oluşturulan Yüz felci başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 701 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yüz felci
Konbuyu başlatan Elif54
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ayşenin Annesi

Begümm

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar 35 haftalık hamileyim yüz felci gecırıyorum aranızda yüz felci gecıren oldu mu
Merhaba oncelikle geçmiş olsun canım bende yüz felci gecirdim tabiki hamile degildim ozaman lar ne tarafinda his kaybi var ise surekli sicak tut sicak havlular ile masaj yap sobali evde oturuyor isen havluyu soba borularinda ısıt his kaybı olan tarafına koy hamile oldugun için ilaç alamayabilirsin orasini tam bilmiyorum ama ben 10 kutu kortozyon kullqnmistim birde sicak masaj ile çok şükür birseyim kalmadi Allah şifa versin canim

Karbeyaz

Kayıtlı Üye
rank
Bende gecirdim hic korkma bende dogum yaptigim sira gecirdim ve sonra gecti kendini korkutma stres ve korku bide soguktan olabilir.
Merhaba arkadaşlar 35 haftalık hamileyim yüz felci gecırıyorum aranızda yüz felci gecıren oldu mu
Bende gecirdim hic korkma bende dogum yaptigim sira gecirdim ve sonra gecti kendini korkutma stres ve korku bide soguktan olabilir.

Elif54

Kayıtlı Üye
rank
Cok teşekür ederim herkese. Evde sıcak su torbası koyuyorum sakız cıgnıyorum. Kortizonlu ılacları kullanamadım inşallah gececek

Tüm sayfalar yüklendi.