Sorum var Yüzüm çok kuruyor ne sürsem sürekli gergin ve acıyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İsmihan tarafından oluşturulan Yüzüm çok kuruyor ne sürsem sürekli gergin ve acıyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,196 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yüzüm çok kuruyor ne sürsem sürekli gergin ve acıyor
Konbuyu başlatan İsmihan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur36

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Yüzüm çok kuruyor ne sürsem fayda etmiyor sürekli gergin ve acıyor bu durumu yaşayıp fayda gördüğünüz tavsiye edeceğiniz bir şey var mı
Bol bol su iç canım deri elastikiyet kazanır bütün vücudumuz için su çok iyi geliyor. Hamileysen bi dermatolog tan tavsiye al bence. Bilinçli krem kullan bebeğe zarar vermesin.

İsmihan

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğin cinsiyeti belli mi😄 genelde erkekler cilt kuruluğu yaparmış bende de oldu oğlum olacak inşallah
İkizlerim olacak inşallah,bir kız bir erkek🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kızlar benim de yüz derim soyuluyor bu ara habire napsam geçmiyor çok kuru bebişim kız. Dudaklarım da aynı şekilde dökülüyor
Aynı şeyleri yaşıyorum canım,birde tüm vücut kaşıntısı çıktı şimdide. Bakalım geçer diye bekliyorum geçmezse dermatolojiye git dedi doktorum 😟

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
İkizlerim olacak inşallah,bir kız bir erkek🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynı şeyleri yaşıyorum canım,birde tüm vücut kaşıntısı çıktı şimdide. Bakalım geçer diye bekliyorum geçmezse dermatolojiye git dedi doktorum 😟
Şükür bende vucüt kaşıntısı yok sadece göbeğim kaşınıyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar