Sorum var Yüzün şişti ellerim kaşınıyor kasinmaktan yara oldu

• Konbuyu başlatan Nrdnn
  • Toplam 10 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nrdnn tarafından oluşturulan Yüzün şişti ellerim kaşınıyor kasinmaktan yara oldu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 414 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yüzün şişti ellerim kaşınıyor kasinmaktan yara oldu
Konbuyu başlatan Nrdnn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi
N

Nrdnn

Guest
Hanımlar kasinmaktan bı hal oldum sitede yeniyim resim ekleyemiyirum ellerm kabar kabar oldu kurdeşen gibi yüzüm sis bide ödem var 31 haftalık hamileyim

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar kasinmaktan bı hal oldum sitede yeniyim resim ekleyemiyirum ellerm kabar kabar oldu kurdeşen gibi yüzüm sis bide ödem var 31 haftalık hamileyim
Acile gidip görünsen iyi olur canim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim ablamda olmuştu kaşıntı yüzü birden şiş ti gebelik zehirlenmesinden di

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Canim merhaba hoşgeldin 😊
Bence evde zaman kaybetme bi doktora görün birde hamileymissin ciddi bir durum olabilir simdi seni burdan yanlış yönlendirmek istemem cunku gebelikte krem vs. Gibi şeyler kullanılması önerilmiyor.

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Hastanaeye git canım direk gebelik zehirlenmesi olabilir
i

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

missmadame

Kayıtlı Üye
rank
Tansiyonunu ölç hemen. Ben 27. Haftamda gebelik zehirlenmesi yaşadım. Hala ilaçlarla baskılıyoruz ama bi anda elim ayağım ve yüzüm şişiyor. Doktorum çok ciddi bi durum olduğunu ve Allah korusun anne ile bebek arasındaki kan akışının kesileceğini hızlı bir şekilde anneyle bebeğin birbirini zehirleyip hayati tehlikesinden bahsedince çok şaşırmıştım. El ve ayak şişmesi ödem olabilir ama yüz şişmesi tehlikelidir
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bu arada 13 e 8 ve üzeri gebelikte yüksek tansiyon olarak kabul ediliyor. Bi ölç yoksa tansiyon aletin hastaneye git bence.

N

Nnn

Guest
Kizlar yarın akşam dörtte randevum vardoktoruma geçen hafta kollarımda kaşıntı yara fazlaydı sağlık ocağına gittim o da alerji dedi krem verdi .beş gün kullan dedi kullandım ama geçmiyor ödemim vardı zaten ama sabah yüzümü sis görünce korktum .

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar