Zaman Gecmiyorr 🥺

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Super Anne tarafından oluşturulan Zaman Gecmiyorr 🥺 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,033 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Zaman Gecmiyorr 🥺
Konbuyu başlatan Super Anne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Defne

Super Anne

Kayıtlı Üye
rank
30 haftaligiz ve zaman gecmiyor kizlar 2 kizim daha var 3 ye hamileyim zaman gecmiyor kaygi heycan hepsi birden basti ne yapacagim pskolojik baski var uzerimde sanki sizdede durumlar aynimi 🥺

Ayna

Kayıtlı Üye
rank
30 haftaligiz ve zaman gecmiyor kizlar 2 kizim daha var 3 ye hamileyim zaman gecmiyor kaygi heycan hepsi birden basti ne yapacagim pskolojik baski var uzerimde sanki sizdede durumlar aynimi 🥺
Bende 30 haftadayim aynn zaman gecmiyo cabuk ekim gelsin diyyorum bide benim ilk gebelik olunca biseyde bilmiyorum hep aklimda nasil olucak sancim oldugunda napmaliyim hic bisey bilmiyorum dogum nasil olucak sezeryanmi normalmi kafam karma karisik cabuk zaman gecsin diyyorum bide ben yabanciyim burda ailem yok dogumda kim gelcek yanima herseyi dusunyorum valla ne yalan soylim dusunmekten geceleri uyuyamiyorum bile dogru durst

💗Canan&Ebuzer💗

Kayıtlı Üye
rank
Benden bahsediyorsun ama benim 40 haftalık oldu doğmak üzere ama bi türlü doğmadı onun stresi doğum korkusu ve sonrası gece gündüz düşünüyorum. Rüyalarda doğuruyorum o kadar ki kafamdan çıkmıyor

Sema tbk

Kayıtlı Üye
rank
Sağlıkla doğsun inşallah ben daha 10 haftalığım bebeğinizin cinsiyeti ne benimde iki kızım var çok merak ediyorum cinsiyetini 😊

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Bizde 34teyiz canım zaman zaman hangimize geçiyor ki ☺️ bende de var 2 sıpa daha öncekiler de doğumlarım çok zor geçmişti bunda da aynı olur mu korkusu var. İlk başlarda daha bi korku vardı ama sonra sonra azaldı baştaki gibi devam etse normal doğum bile yapamazdım herhalde fena psikolojim bozulmuştu doğum yaklaştıkça insan kendini hazırlıyor sanırım farkında olmadan

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Geçer cnm doğduğunda da ne ara doğdu büyüdü dersin RABBİM sağ salim sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin acısını göstermesin Rabbim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar