Zayif olmak hamilelik için sorun olur mu

• Konbuyu başlatan Jala
  • Toplam 8 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Jala tarafından oluşturulan Zayif olmak hamilelik için sorun olur mu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 928 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Zayif olmak hamilelik için sorun olur mu
Konbuyu başlatan Jala
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan elifsu♡ ecrin ada
J

Jala

Guest
40 kiloyum ve 1 aylik hamileyim.kilo azligi bi sorun yasatirmi?ve bebegi kacinci
Haftada gore bilecegim?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
8 haftalıkken ya da 10 haftalıkken görürsün zayıflık Bi sorun yaratmaz zaten doğuma kdr kilo alacaksın

Miyase olgun

Kayıtlı Üye
rank
40 kilotum ve 1 aylik hamileyim.kilo azligi bi sorun yasatirmi?ve bebegi kacinci
Haftada gore bilecegim?
Canım bende hamile kaldığımda 47 kiloydum şuan 58 oldum rabbimin izni ile bir sıkıntı olmaz benim arkadaşım 40 kiloydu hamile kaldığında sağ salim dünyaya getirdi rabbim izin vermediği sürece bişi olmaz dikkat et sadece ❤️

O

Ordu

Guest
Zayıf olman değil de bundan sonrasında zayıf kalmaman gerekiyor. Bebisi iyi besle, sağlıklı tüketmeye çalış. 😇 Bu arada boyun kaç santim

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
40 kiloyum ve 1 aylik hamileyim.kilo azligi bi sorun yasatirmi?ve bebegi kacinci
Haftada gore bilecegim?
Keşke bende 40 kiloyla hamile kalsaydım 😂 vitamin değerlerinde sıkıntı olmasın önemli değil kilo yağdan ibaret eğer sağlık açısından bi eksikliğin yoksa kansızlık falan hiç sorun olmaz

Alimelike

Kayıtlı Üye
rank
Haftada gore bilecegim?
Kilo problem olmaz bebegini guzel besle yeterli ilaclarini duzenli kullan bi sorun olmaz Allahin izniyle bnde senin gibydim zayf kaldim hamile sukur 3200 le dogum yptim bebegimi saglikli bi sekilde 6 haftalikken kalp atislarini gorursun 8 haftalik dinlettiriyolar kalp atislarini

R

Rukiye Kıvanç Durmuş

Guest
Ben 33 kilo ile hamile kaldım 😀
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Zayıf olman değil de bundan sonrasında zayıf kalmaman gerekiyor. Bebisi iyi besle, sağlıklı tüketmeye çalış. 😇 Bu arada boyun kaç santim
1.60

Ben 33 kilo ile hamile kaldım 😀

1.60
Bi problem olmadimi 33le?))

Son düzenleme:

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Haftada gore bilecegim?
Hamilelikte zayıflıktan ziyade düşük değerler, vitamin eksikliği gibi şeyler önemli. Zayıfsinizdir ama Sağlıklı bir vücuda sahipsinizdir bu gebeliğiniz etkilemez. Bebehin fiziksel görünümü 8. İle 10. Haftadan itibaren daha net anlasilir hale geliyorir o zaman görebilirsin. Cinsiyeti 16. Haftada söylerler 14. Haftada söyleyen doktorlar da oluyor. Ama 16. Hafta itibaren kesin belli oluyor gösterdiği sürece. Gebeliğiniz çok yeni dikkat edin kendinize doktorun önerdiği takviyeleri hapları ihmal etmeyin.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar