Zayıflamak isteyen anneler 🦾🦾🚶‍♀️🚶‍♀️🚴‍♀️🏋️‍♀️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Arzu Asel tarafından oluşturulan Zayıflamak isteyen anneler 🦾🦾🚶‍♀️🚶‍♀️🚴‍♀️🏋️‍♀️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,589 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Zayıflamak isteyen anneler 🦾🦾🚶‍♀️🚶‍♀️🚴‍♀️🏋️‍♀️
Konbuyu başlatan Arzu Asel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Helin in annesi

Arzu Asel

Kayıtlı Üye
rank
Doğum yapan annelerim ben diyet yapmak istiyorum ama tek başıma yapamıyorum diyet yapmak isteyen anneler hep beraber diye başlayalım mı? ☺️☺️☺️

Arzu Asel

Kayıtlı Üye
rank
15 gun once dogum yaptim 10 kilo almistim hepsini verdim ama ufak bi sezeryan gobegim var o kaldi o da gitsin istiyorum ve bi 5 kilo kadar daha verip eskisindende zayif olmak istiyorum velhasil basligi takipteyim👍😅
Bende başlamak istiyorum ama tatlı görünce dayanamıyorum benim Bi 30 kg falan vermem gerek cnm sen iyimişsin😥

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Bende başlamak istiyorum ama tatlı görünce dayanamıyorum benim Bi 30 kg falan vermem gerek cnm sen iyimişsin😥
Benimde vermem lazım aslında ama kafaya bişey takınca yada çok mutluyken kendimi yemek yerken buluyorum bu sinirden öfkeden yada mutluyken yemem olmazza zaten kendisi gidiyo kilom ben öfkeliyken sinirliyken mutluyken yani her halükarda yiyorum 🙈🙈o olmassa çok çabuk zayıflarım ben yaa ben nasıl yapacam nasıl zayiflicam 🤣🤣

Arzu Asel

Kayıtlı Üye
rank
Benimde vermem lazım aslında ama kafaya bişey takınca yada çok mutluyken kendimi yemek yerken buluyorum bu sinirden öfkeden yada mutluyken yemem olmazza zaten kendisi gidiyo kilom ben öfkeliyken sinirliyken mutluyken yani her halükarda yiyorum 🙈🙈o olmassa çok çabuk zayıflarım ben yaa ben nasıl yapacam nasıl zayiflicam 🤣🤣
Bende öyleyim cnm ya hep beraber başlıycaz başka türlü yok olmuyo

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar