Sorum var Zayıflamak

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mustafa nın annesi tarafından oluşturulan Zayıflamak başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,121 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Zayıflamak
Konbuyu başlatan Mustafa nın annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kizlarrr gunaydn öncelikle zayflamk icin szlerinde yptg bi kaç fikir var mi canlar
Valla benim yaptığım özel bir şey yok 75 ile doğuma girdim 55 ile gebe kalmıştım 2 ayda 58 kiloya düştüm tek yaptığım bol bol su içmek yemeği kesebilem birir değilim çünkü yemek yemeyi çok seviyorum. Birde karnımı sadece sarmıştım

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
Z

Zümre

Guest
Valla benim yaptığım özel bir şey yok 75 ile doğuma girdim 55 ile gebe kalmıştım 2 ayda 58 kiloya düştüm tek yaptığım bol bol su içmek yemeği kesebilem birir değilim çünkü yemek yemeyi çok seviyorum. Birde karnımı sadece sarmıştım
MaşaALLAH ne az kiloyla doguma girmişsin ben daha 23 haftalığım 79 kiloyum bakim doguma kaç kilo ile giricem 🙁

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
MaşaALLAH ne az kiloyla doguma girmişsin ben daha 23 haftalığım 79 kiloyum bakim doguma kaç kilo ile giricem 🙁
Kuzum ben varya 20. hfataya kadar düşün 1 gram almadım sonra aldım 😂😂

Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Z

Zümre

Guest
Kuzum ben varya 20. hfataya kadar düşün 1 gram almadım sonra aldım 😂😂
😁canim bende 74 le hamile kaldım şuan 79um 4 aya kadar almadim ne olduysa bu 5 ay için de oldu kilo alımı bide benim düşük riskim vardi sürekli evde uzanıyordum sürekli uzanmam rağmen okadarda almadim yine sanki kendimi öyle teselli ediyim bari aman 4 sene beklemişim meleğimi kiloyu sorun edemem valla

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
😁canim bende 74 le hamile kaldım şuan 79um 4 aya kadar almadim ne olduysa bu 5 ay için de oldu kilo alımı bide benim düşük riskim vardi sürekli evde uzanıyordum sürekli uzanmam rağmen okadarda almadim yine sanki kendimi öyle teselli ediyim bari aman 4 sene beklemişim meleğimi kiloyu sorun edemem valla
Hiç sorun etme kuzum zaten doğumdan sonra cidden gidiyor kilolar. Rabbim can sağlığı versin yeter ki

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar