Zor durumday─▒m ­čśö

• Konbuyu ba┼člatan SBA
  • Toplam 13 yorum
  • Ba┼člang─▒├ž tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakk─▒nda Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde SBA taraf─▒ndan olu┼čturulan Zor durumday─▒m ­čśö ba┼čl─▒kl─▒ konuyu okuyorsunuz. Bu konu ┼čimdiye dek 2,343 kez g├Âr├╝nt├╝lenmi┼č, 13 yorum ve 1 tepki puan─▒ alm─▒┼čt─▒r...
Kategori Ad─▒ Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Ba┼čl─▒─č─▒ Zor durumday─▒m ­čśö
Konbuyu ba┼člatan SBA
Ba┼člang─▒├ž tarihi
Cevaplar
G├Âr├╝nt├╝leme
─░lk mesaj tepki puan─▒
Son Mesaj Yazan Çilem ak
S

SBA

Guest
Merhaba han─▒mlar iyi ak┼čamlar 9 haftal─▒ktal─▒k hamileyim ev i┼čleri yaparken yemek yaparken kendimden ge├žecek gibi oluyorum bay─▒lacak gibi elim aya─č─▒m bo┼čal─▒yor gibi oluyor ayakta duram─▒yorum ba┼č─▒na gelen var m─▒? Ne yapmam gerekiyor?

elifsuÔÖí ecrin ada

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
4 ┼×ubat 2021
Merhaba han─▒mlar iyi ak┼čamlar 9 haftal─▒ktal─▒k hamileyim ev i┼čleri yaparken yemek yaparken kendimden ge├žecek gibi oluyorum bay─▒lacak gibi elim aya─č─▒m bo┼čal─▒yor gibi oluyor ayakta duram─▒yorum ba┼č─▒na gelen var m─▒? Ne yapmam gerekiyor?
Canm ilk haftalarda bende ├Âyleydim dinlenmen laz─▒m bol bol

SBA-

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
24 ┼×ubat 2021
Canm ilk haftalarda bende ├Âyleydim dinlenmen laz─▒m bol bol
Dinleniyorum en ufak bir i┼č yaparken oluyor. E┼čim i┼čte kay─▒nvalidemde ┼čuan burda yok e┼čim d├╝┼čerim bay─▒l─▒r─▒m diye korkuyor ama yapmak zorunday─▒m illaki evde yemek pi┼čmeli

SBA-

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
24 ┼×ubat 2021
┼×

┼×irin

Guest
Bence doktora dan─▒┼č─▒n ve ayakta durmayin ilk 3,4 ay ├žok ├Ânemli.benim doktorum hi├žbir i┼č yaptirmamis hatta yemek bile yapma demi┼čti birka├ž ay idare edin ├Ânemli olan bebisinizin sa─čl─▒kla d├╝nyaya gelmesi gerisi bir ┼čekilde hall olur

Elif kpln

Muhammed Ali­čĺÖ├Âmer hamza­čĺťAYB├ťKE ERVA­čžÜÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ
Mod
rank
Kat─▒l─▒m
8 Ocak 2021
Dinlen cnm ├žok yorma kendini

Mariya ­čî╝

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
21 ┼×ubat 2021
─░lk d├Ârt ay ├Âyle oluyor dikkat et can─▒m . E┼čimle ayr─▒ ya┼č─▒yoruz bende senin gibiydim oda i┼če gidiyordu endi┼čeliydi benim i├žin ben d├Ârt ay boyunca hi├ž bir i┼č yapmad─▒m . Yemek kokusu gelince midem bulan─▒yordu kendimden ge├žiyordum resmen. Rahats─▒z oldu─čum i├žin doktor da e┼čimde i┼č yapmam─▒ istemediler. Bol bol dinlen senin ve bebe─čin sa─čl─▒─č─▒ daha ├Ânemli. E┼čin siz d├╝zenlene kadar d─▒┼čardan idare etsin art─▒k. Allah yard─▒mc─▒n olsun in┼čallah ­čśŹ

T├╝m sayfalar y├╝klendi.

Son mesajlar