Zor durumdayımm😐😐😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayşee tarafından oluşturulan Zor durumdayımm😐😐😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 655 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Zor durumdayımm😐😐😔
Konbuyu başlatan Ayşee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İkranur

Ayşee

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar doğum sonrası hemoroid olan var mı ölüyorum ağrıdan bebekle bile ilgilenemiyorumm çok kötüyüm çok zorlanıyorum beniö gibi normal doğum sonrası böyle olan var mı varsa yardımcı olun lütfen nasıl geçti naptınız iki aydır çok kötüyüm😔😔😔

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar doğum sonrası hemoroid olan var mı ölüyorum ağrıdan bebekle bile ilgilenemiyorumm çok kötüyüm çok zorlanıyorum beniö gibi normal doğum sonrası böyle olan var mı varsa yardımcı olun lütfen nasıl geçti naptınız iki aydır çok kötüyüm😔😔😔
Ahh canım ben öyleydim doğumdan sonra çok ıkınmaktan oldu tabi yoktu öncesinde bebeğim 25 günlüktü bağıra bağıra gittim hastaneye doktor krem verdi ama sürersen emziremezsin dedi kortizonluymuş çok dayanamazsan sürersin ama 10 saat emzirmiyceksin dedi kullanmadım tabi doktor dayanabileceğin kadar sıcak bir su hazırla suya otur 10 15 dk. Günde 3 kere yap dedi 3 4 günde bütün ağrılarım kesildi

Evinn

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canim çok kötü bir durum bende doğumdan sonra kabiz oldum barsağım kanadı doğumdan beterdi sonra basur oluştu aslında beslenmemize çok dikkat etmeliyiz kabiz olmamak için

Havvanur

Kayıtlı Üye
rank
Bende 15 günlükken basladi ben kabizda olmamistim dikkat ediyordum soylemesi ayip lavaboya cikmayim diye dua ediyodum girince agliyodum o dereceydim benimki fazla ikinmaktan catlak olmus cunku basur gibi degil kesik gibiydi artik en sonunda dayanamadim eczaneden bi tane fitil almistik icinde 11 tane vardi son bi tane kala kurtuldum ikinci dogumda dogumdan cok bu sikinti korkutmustu ALLAH a şükür bi daha olmadi rabbim inşaAllah tez zamanda şifa versin

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Cnm geçmiş oldun zeytinyağını pamuğa döküp o bölgeye tampon yap yumuşatır bide sıcak suya oturman lazım

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Benim şimdiden var çok küçüktü ama gebelikte dahada büyüdü sıcak su torbası koymamı söylemişti doktor

İkranur

Kayıtlı Üye
rank
Canim bi ilac var ben doktora gidip almadim annem benim o halimi gorunce direk eczaneden almis fiyati biraz yuksek 150 ydi sanirim daha fazla da olabilir sprey oraya sıkıyorsun sızlıyor ilk ne kadar kullandim haturlamiyorum zamanla geciriyor ben de cok kotuydum ziplaya ziplaya gidiyordum ayagimin ustune basamaiyordum artik ilacin ismi memethol 10 ml
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canim bi ilac var ben doktora gidip almadim annem benim o halimi gorunce direk eczaneden almis fiyati biraz yuksek 150 ydi sanirim daha fazla da olabilir sprey oraya sıkıyorsun sızlıyor ilk ne kadar kullandim haturlamiyorum zamanla geciriyor ben de cok kotuydum ziplaya ziplaya gidiyordum ayagimin ustune basamaiyordum artik ilacin ismi memethol 10 ml
Cok kucuk 10 ml ama baya ise yaramisti bnde

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar