Acil bakarmisiniz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Nisan Anneleri kategorisinde Hafsanur tarafından oluşturulan Acil bakarmisiniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,152 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Nisan Anneleri
Konu Başlığı Acil bakarmisiniz
Konbuyu başlatan Hafsanur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan EsKa

Hafsanur

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bebegim 1 bucuk aylik kaşlarında boyle saro sari seyler cikti bu ney acaba

Ekli dosyalar

• 20220516_102957.jpg
    20220516_102957.jpg
    871.5 KB · Görüntüleme: 185

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Cnm çok geçmiş olsun yanlış anlama bizim büyüklerimiz bebeğe bir kadın adetli yada cenabet bakarsa böyle yara döker derler tabi doktor öncelik ama bir büyüğüne de danış derim
Ben 40 gün olana kadar çocuğu kimseye göstermiyorum hatta bana kalsa bir yaşına kadar göstermem doğrumu yapiyom acaba

Hafsanur

Kayıtlı Üye
rank
Cnm çok geçmiş olsun yanlış anlama bizim büyüklerimiz bebeğe bir kadın adetli yada cenabet bakarsa böyle yara döker derler tabi doktor öncelik ama bir büyüğüne de danış derim
Yeni dogum yaptim cnm 40 ı çikmadı bile
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben olmadıma göre başkasımi öyle bakmış oluyor yani
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben olmadıma göre başkasımi öyle bakmış oluyor yani
aaay Çok geçmiş olsun canım doktora göster bence en iyisi içim tuhaf oldu yaa dayanamadım Allah bilir o neler çekiyor aciyormudur acaba Allah yardımcın olsun inşallah 🤲
Sarılik vardı kızımda omu dışına vurdu diye düşünuyorum

Tüm sayfalar yüklendi.