Sorum var Benim cozemedigim bir durum…🥹

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Esinnnnesma tarafından oluşturulan Benim cozemedigim bir durum…🥹 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 871 kez görüntülenmiş, 36 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Benim cozemedigim bir durum…🥹
Konbuyu başlatan Esinnnnesma
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Esinnnnesma

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar, benim kasik agrim ates basmasi goguste sislik gibi belirtilerim var, ve benim regl donemine yaklassam bile goguste bu denli agri yasamazdim. Yani vucudumda bi durum oldugunu biliyorum. Daha sonra regl oldum ama normal tarihinden 1 1 bucuk hafta once . Ama hala kasik agrim gogsumde sislik halsizlik yorgunluk devam ediyo. Ne oldugunu anlayamiyorum boyle gebelik yasayan oldu mu veya enfeksiyon yasayan?

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Iste ben hic yasamadim bunu
Ben çok yaşadım emzirdiğim için tuvaletimi çok tutmak zorunda kalıyorum geceleri bebek bırakmıyor bazen su da pek içmem.Doktor zaten bir kere enfeksiyon geçirirsen ondan sonra çok kolay kaparsın demişti öyle de oluyor.Ama benim tuvalete çıkınca yanmayla başlıyor genelde hemen anlıyorum yine kapmışım enfeksiyonu diye, emzirdiğim için göğüs hassasiyeti hakkında bilgim yok çünkü sürekli hassaslar 😅 Ama yanma varsa kesin enfeksiyondur koyu kıvanlı sürekli akıntı-koku eşlik ediyorsa mantardır.Bence sen bi kadın doğuma görün normal değil diyorsun vücudunu en iyi sen bilirsin biz hiç birimiz uzman değiliz.Erken teşhis her hastalıkta önemli

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Benim kafaya takan bi yapim var zaten stresten veya hava kaynakli oldugunu dusunmuyorum. Daha once olmadi cunku. Bu ay gariplik var belki enfeksiyon diyorum ama enfeksiyon goguste sislik yapar mi bilmiyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bide diyelim enfeksiyon sanmiyorum yani kisiyi biliyorum hastalik vs oldugunu dusunmuyorum
Korunmayı ne zaman bıraktın, kaç yıllık evlisin bunlarda etkiler reglini. Enfeksiyon göğüste şişlik yapmaz

Esinnnnesma

Kayıtlı Üye
rank
Benim

İlk hamileliğim de adet oldum sandım üç gün sürdü normal adete benzemiyordu miktar olarak daha azdı sonrası hamile olduğumu öğrendim mikdatindan anlayabilirsin
Evet reglde tuhaflik vardi, her zamanki gibi degildi. Peki kasik agrin devam etti mi ben cok hissediyorum hem gogus hem kasik

Korunmayı ne zaman bıraktın, kaç yıllık evlisin bunlarda etkiler reglini. Enfeksiyon göğüste şişlik yapmaz
Ben çok yaşadım emzirdiğim için tuvaletimi çok tutmak zorunda kalıyorum geceleri bebek bırakmıyor bazen su da pek içmem.Doktor zaten bir kere enfeksiyon geçirirsen ondan sonra çok kolay kaparsın demişti öyle de oluyor.Ama benim tuvalete çıkınca yanmayla başlıyor genelde hemen anlıyorum yine kapmışım enfeksiyonu diye, emzirdiğim için göğüs hassasiyeti hakkında bilgim yok çünkü sürekli hassaslar 😅 Ama yanma varsa kesin enfeksiyondur koyu kıvanlı sürekli akıntı-koku eşlik ediyorsa mantardır.Bence sen bi kadın doğuma görün normal değil diyorsun vücudunu en iyi sen bilirsin biz hiç birimiz uzman değiliz.Erken teşhis her hastalıkta önemli
Enfeksiyonluk oldugunu hissetmiyorum yanma acima kasinma yok

Bager duha 👼🤍

Kayıtlı Üye
rank
Evet reglde tuhaflik vardi, her zamanki gibi degildi. Peki kasik agrin devam etti mi ben cok hissediyorum hem gogus hem kasik

Enfeksiyonluk oldugunu hissetmiyorum yanma acima kasinma yok
Bir müddet sonra geçti test yaptım pozitif çıktı

Tüm sayfalar yüklendi.