Dualarınıza ihtiyacım var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Alid52 tarafından oluşturulan Dualarınıza ihtiyacım var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 444 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dualarınıza ihtiyacım var
Konbuyu başlatan Alid52
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Alid52

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 17 günlük bebeğimin bronşları dolup ciğerlerine indiği için yeni doğan yoğun bakıma yatırdılar. Dua bekliyorum bebeğim için. Aşlah tğm hastalara şifa versin kendi bebeğim olmak üzere

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 17 günlük bebeğimin bronşları dolup ciğerlerine indiği için yeni doğan yoğun bakıma yatırdılar. Dua bekliyorum bebeğim için. Aşlah tğm hastalara şifa versin kendi bebeğim olmak üzere
Amin canım Rabbim evlatlarımıza sağlıklı sıhhatli hayırlı uzun ömürler nasip etsin şifaya ihtiyacı olanlara acil şifalar versin 🤲

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Rabbim şafi ismi ile şifa versin inşallah 🙏🏻 çok iyi bilirim şuan yaşadığını benim evladım da doğar doğmaz solunum sıkıntısı yüzünden yoğun bakımda kaldı bol bol dua et canım. İnşallah tez vakitte iyileşip yanına gelir minik 🙏🏻
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Peki nasıl anladın yani ne gibi belirtiler oldu da hastaneye götürdün canım ?

Son düzenleme:

Alid52

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim şafi ismi ile şifa versin inşallah 🙏🏻 çok iyi bilirim şuan yaşadığını benim evladım da doğar doğmaz solunum sıkıntısı yüzünden yoğun bakımda kaldı bol bol dua et canım. İnşallah tez vakitte iyileşip yanına gelir minik 🙏🏻

Peki nasıl anladın yani ne gibi belirtiler oldu da hastaneye götürdün canım ?
Burnu tıkanmıştı hırıltılı nefes alıyordu😢

Rabbim şifalar versin inşallah canım
Amin teşekkürler 🙏🏼

Rabbim şifa versin inşallah
Amin canım inşallah

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Burnu tıkanmıştı hırıltılı nefes alıyordu😢

Amin teşekkürler 🙏🏼

Amin canım inşallah
Çok geçmiş olsun canım benim . Tez vakitte yanına gelir inşallah minik

Bager duha 👼🤍

Kayıtlı Üye
rank
Bronşit olmuş kıyamam Allah tez zamanda şifa versin minik bebeğe bizde 3 aylık iken bronşite yakalandık benimki üç aylık olduğu için kuveze koymadılar kuvezde daha çabuk iyileşir canım sen merak etme stres yapma sütünü etkilemesin 🙏

Tüm sayfalar yüklendi.