evimde buldum Arapça yazı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Buketttt tarafından oluşturulan evimde buldum Arapça yazı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,118 kez görüntülenmiş, 108 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı evimde buldum Arapça yazı
Konbuyu başlatan Buketttt
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Buketttt

Kayıtlı Üye
rank
Acil. Kızlar evimde buldum Arapça bilen bana acil yardım edebilirmi

Ekli dosyalar

• a0955f34-a324-47da-8f58-0417f4e0cce7.jpeg
    a0955f34-a324-47da-8f58-0417f4e0cce7.jpeg
    391.1 KB · Görüntüleme: 72

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Siyah torbası ve ipi varsa eyer bunun dışında muskadir o üzerindeki ise kuran yazısı nazar duası falandır o şimdilerde ise büyü diye birsey yoktur öyle batıl şeylere inanmayın
Büyü vardır. Peygamber efendimizede yapılmıştır.

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Siyah torbası ve ipi varsa eyer bunun dışında muskadir o üzerindeki ise kuran yazısı nazar duası falandır o şimdilerde ise büyü diye birsey yoktur öyle batıl şeylere inanmayın
Yok mudur 😂😂emin misin cnm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım ceviride çevirdim ama birşey anlamadım
Bu arada ben e büyü eminim çünkü dua vs.olsaydi Bismillahirrahmanirrahim ile başlardı

Canım fotoyu tam çek kırışık olmasın kağıt bakayım ne yazıyor bilen bir tanıdığım da yokki

Ekli dosyalar

• Screenshot_2024-03-21-10-50-49-211_com.google.android.googlequicksearchbox.jpg
    Screenshot_2024-03-21-10-50-49-211_com.google.android.googlequicksearchbox.jpg
    865.3 KB · Görüntüleme: 68
Son düzenleme:

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kız muska olmasın korkarım ben böyle şeylerden öğrendikten sonra direk yak bence
Gittiği hoca ona ne yapmasını söyler canım banada yapılmıştı dayımın karısı tarafından 🤦🏻‍♀️hoca bize hiç uğramadınız bir akarsuya bırakın ama arkanıza bile dönmeyin demişti. Ben hala nereye bırakıldığını bilmiyorum gidip babam bırakmıştı . O kadar pislik insanlar var ki dünya üzerinde

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Büyü nasıl yok kız çok duydum ben evine gizli muska koyuldugunu bence acil bi hocaya götür burdakiler ne bilsin

Eğer istersen tanıdığım bir imam var atalım ona yorumlasin 🤔🤔

Tüm sayfalar yüklendi.