Sorum var Fotoğraflı

• Konbuyu başlatan Gamzeğwıej
  • Toplam 2 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gamzeğwıej tarafından oluşturulan Fotoğraflı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 295 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Fotoğraflı
Konbuyu başlatan Gamzeğwıej
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan gizemisim0
G

Gamzeğwıej

Guest
Arkadaslar merhaba 36+3 oldum artık yalancı sancılarım başladı ve kasıklarım çok ağrıyor idrar yolu enfeksiyonu çıkmıştı doktor fitil verdi kullandım bitti ve bu şekilde akıntım geliyor bu sefer çok koyu kıvamda sebebini bilen yardımcı olabilirmi

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Arkadaslar merhaba 36+3 oldum artık yalancı sancılarım başladı ve kasıklarım çok ağrıyor idrar yolu enfeksiyonu çıkmıştı doktor fitil verdi kullandım bitti ve bu şekilde akıntım geliyor bu sefer çok koyu kıvamda sebebini bilen yardımcı olabilirmi
Son haftalarda akıntı da fazlalaşma oluyor zaten ağrın hala var mi

gizemisim0

Kayıtlı Üye
rank
Fitilde koyu olarak akıntı yapıyor abla ne zaman bitti fitil

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-12-10
Gebeliğinizin 12. Haftasındasınız.
Bebeğin refleksleri başlar. parmaklar açılır kapanır, ayaklar bükülür ve ağızda emme hareketleri başlar.
bağırsaklar hızlı büyür, böbrekler idrar üretmeye başlar. bebeğiniz küçük limon büyüklüğündedir. rahminiz
karından hissedilecek büyüklüğe gelir. reflü olma ihtimali başlayacağı için yemek sonrası hemen uzanmayı
bırakmalı. vajinal akıntıda da artış olur. 2’li tarama testi zamanı.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 8 cm ağırlıgı 14 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar