Hamur yoğurma makinesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Sıcak Fırsatlar kategorisinde zeynepbyrk tarafından oluşturulan Hamur yoğurma makinesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 344 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Sıcak Fırsatlar
Konu Başlığı Hamur yoğurma makinesi
Konbuyu başlatan zeynepbyrk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

zeynepbyrk

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar merhaba hamur yoğurma makinesi kullananız var mı memnun musunuz alınmalı mı ve en önemlisi airfryer ve hamur yoğurma makinesi arasında çok kararsızım sizce hangisini almalıyım. İşin içinden çıkamadım yardım lütfen..

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Hanımlar merhaba hamur yoğurma makinesi kullananız var mı memnun musunuz alınmalı mı ve en önemlisi airfryer ve hamur yoğurma makinesi arasında çok kararsızım sizce hangisini almalıyım. İşin içinden çıkamadım yardım lütfen..
Evet kullanılmalı canım önceden kullanıyordum bende kesinlikle al derim hamur işi çok yapıyorsan

Hülya12

Yönetici
Mod
rank
Evet çok yapıyorum ve canım da istiyor özellikle bu gebelik döneminde yapamıyorum yorgun oluyorum diye daha çok ihtiyaç duydum seninki hangi marka canım
O zaman kuzum al derim ben karacanınkini kullanıyordum canım çok memnundum

Eğer böyle bir makine almak istiyorsan ben senin yerinde olsam airfryer alırdım canım her şeyi yapabilirsin tek makinede daha iyi olur ama hamur elle de yoğurulqbikir diye düşündüm ben kendi fikrim 👍

Hülya12

Yönetici
Mod
rank
Öncelik olarak hangisini almalıyım peki sizce
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Teşekkür ederim canım ben de karaca ile bosh arasında kaldım
Karaca güzel kuzum içine hangisi sinerse onu al derim

Tüm sayfalar yüklendi.