Kızlar aklıma bir şey takıldı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde B..... tarafından oluşturulan Kızlar aklıma bir şey takıldı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 403 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Kızlar aklıma bir şey takıldı
Konbuyu başlatan B.....
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bizde aşı olarak büyüdük benim annem benim bütün aşılarımı yaptırmış bir tek benim zamanımda su çiçeği aşısı yoktu bende su çiçeği oldum eğer aşı zararlıysa ilk o zararı biz görürdük bence çocuğumuzun sağlığı için aşı şart

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Sadee botoks olsa gene iyi bir tanesi var kendini doktor sanan hamileyken sigara içiyor ama çocuğuna aşı yaptırmıyor yerden 🥲
Aman herkes bildiğini okuyor ya🤩
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kızlar bizde aşı olarak büyüdük benim annem benim bütün aşılarımı yaptırmış bir tek benim zamanımda su çiçeği aşısı yoktu bende su çiçeği oldum eğer aşı zararlıysa ilk o zararı biz görürdük bence çocuğumuzun sağlığı için aşı şart
Benim zamanımda hepatit b aşısı yoktu o zaman olmamisim bende hepatit b hastasıyım 🥴🥴7yildir ilaç kullanıyorum geçmiyor da bı iniyo bi yükseliyor

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Aman herkes bildiğini okuyor ya🤩
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim zamanımda hepatit b aşısı yoktu o zaman olmamisim bende hepatit b hastasıyım 🥴🥴7yildir ilaç kullanıyorum geçmiyor da bı iniyo bi yükseliyor
Çok geçmiş olsun canım benim yengemin yengeside aynı hepatit hastası baya zor oluyor rabbim şifa versin inşallah gerçekten aşı çok önemli

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
İnternette yazılan şeyler genellikle aşıdan sonra çocuğumda konuşma geriliği, otizm oldu deniyor ama bilmiyorlarki çocuklarda böylesi etkiler aşıdan değil. Teknolojik aletler, korku, reddedilme, dinlenmeme, ilgisizlikten kaynaklı olur. Kendi hatalarını aşılara bağlayan çok insan var. Benim oğlum bütün aşılarını eksiksiz oldu, çevremde de birçok bebek var onlarda aşı oldu ama her hangi bir gerileme yaşamadık çok şükür

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar