"Kızlar Bugün Çok Bir Olay Yaşadık🥲🥲😟

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan \"Kızlar Bugün Çok Bir Olay Yaşadık🥲🥲😟 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,075 kez görüntülenmiş, 70 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı \"Kızlar Bugün Çok Bir Olay Yaşadık🥲🥲😟
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Kızlar Bugün Çok Kötü Bir Olay Yaşadım Yazarken Ağlıyorum Ellerim Titreyerek Yazıyorum 😟😟😟🥲🥲 Ben Yemek Yapıyordum Oğlum Yerdeydi Ağzına Nerden Bulduysa küçük Ağıt Parçası Bulmuş Şefaf Gibi Agzindaydı Boguliyordu Kendimden Geçdim Oğlumu Kaybettim Sanıyordum Annem Ters Çevirdi Kusturdu Ağzındaki birden çıktı Bu Sefer Yasayamazdim Allah'ım gücüne Gitmesin Hala etkisindeyim. Hergun Temizlik Yapıyorum Nerden Buldu Aklım Almiyor Kalbim Hala Çok açıyor rabbim Bunu Kimseye Yasatmasın Yavrum Ellerimden Nerdeyse kayıyordu 🥲🥲🥲🥺🥺🥺🥺

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Kızlar Bugün Çok Kötü Bir Olay Yaşadım Yazarken Ağlıyorum Ellerim Titreyerek Yazıyorum 😟😟😟🥲🥲 Ben Yemek Yapıyordum Oğlum Yerdeydi Ağzına Nerden Bulduysa küçük Ağıt Parçası Bulmuş Şefaf Gibi Agzindaydı Boguliyordu Kendimden Geçdim Oğlumu Kaybettim Sanıyordum Annem Ters Çevirdi Kusturdu Ağzındaki birden çıktı Bu Sefer Yasayamazdim Allah'ım gücüne Gitmesin Hala etkisindeyim. Hergun Temizlik Yapıyorum Nerden Buldu Aklım Almiyor Kalbim Hala Çok açıyor rabbim Bunu Kimseye Yasatmasın Yavrum Ellerimden Nerdeyse kayıyordu 🥲🥲🥲🥺🥺🥺🥺
Ay hülya olurken vende korktum bir an titredim vallahi yaa 🥹 Rabb'im sana bağışlamış umutu nasıl.suan peki
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Belki o bir yerden koparmistir canım artık çok.daha dikkatli ol ya 🥹🥹

rank
Belki o bir yerden koparmistir canım artık çok.daha dikkatli ol ya 🥹🥹

Sumeyra hala etkisindeyim 😟😟🥺🥲 kalbim ağrıyor şuan çok şükür iyi 🤲 Rabbime şükürler olsun
Yaa kıyamam sana 🥹
Allah'ım umudu korusun kanatları altında

Sumeyra hala etkisindeyim 😟😟🥺🥲 kalbim ağrıyor şuan çok şükür iyi 🤲 Rabbime şükürler olsun
Yaa kıyamam sana 🥹
Allah'ım umudu korusun kanatları altında

rank
Gozumu bir an olsun ayirmiyacam 🥺

Sumeyra hiç durmuyor her yere giriyor
Hülya vallahi barışta öyle kendini yüz üstü çeviriyor kaç gündür hiç uyku uymuyor kafayı yiyecem artık hep ağlıyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar