Soru???😅😅

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Çağnurrr20 tarafından oluşturulan Soru???😅😅 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,738 kez görüntülenmiş, 113 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Soru???😅😅
Konbuyu başlatan Çağnurrr20
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Onlar büyüyor bizde yaşlanıyoruz 🥲🥴
Aynen valla ☺️
Alya ama düşün kızım 10 yaşına geldiğinde ben daha 30 yaşında olacağım 30 yaşında daha bekar kızlar var valla
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ay evet evet en önemlisi de bu Hülya 😂😂😂 eşim diyir sen çok fena kaynana olursun dedim vallahi hiç de olmam oğlumun karısını çok severim kızım gibi severim vallahi ❤️☺️🥰♥️

Senemt

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar şimdi size bir soru???
Annenin 3 çocuğu var
Birinin adı Nisan
İkincisinin adı mayıs
Üçüncüsünün adı nedir???
Bana özelden yazın mızıkçılık yapmayın 😅😅😅😅😅Hee😅😅😅 şimdi biriniz bilcek oraya yazacak diğer kişide kopya çekecek😅😅😅😅bilene bnden bu hayırlı Ayda çokca Dua🤲😊😅😅😅😅
Hoş zaten bunun için değil.ayretten te
dua ediyom size seviyorum sizi😊♥️♥️ @sümeyra.gkck21❤️😍
@Gamze Hümeyra
@Hülya12
@Kayra ve Ayra’nın Annesi
@Baharrr
Oruçtan dolayı unuttuklarim aklıma gelmiyo hepiniz yani😅😅😅😅♥️♥️♥️♥️🤲🥰🥰🥰🥰
Annenon uc cocugu var biri nisan ikincisi mayis ucuncusude BENNNNNN 😂😂😂

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Aynen valla ☺️
Alya ama düşün kızım 10 yaşına geldiğinde ben daha 30 yaşında olacağım 30 yaşında daha bekar kızlar var valla
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ay evet evet en önemlisi de bu Hülya 😂😂😂 eşim diyir sen çok fena kaynana olursun dedim vallahi hiç de olmam oğlumun karısını çok severim kızım gibi severim vallahi ❤️☺️🥰♥️
Erken evlenmenin faydaları 🥲🥰ben geç evlendim 25yasinda nişanlandım 26da evlendim malum okul vardı atama filan bekledik🥴🥴🥲geciktim herşeye yani bende düşününce genç bi anne olmak isterdim ilk çocuğumu da kaybettim şu an yaşasaydı dört buçuk yaşında olacaktı 🥴

rank
Ya ciddi misin alya basın sağolsun 😔 neden vefat etti peki doğduktan sonra mı kaybettin yoksa hamileyken
Erken evlenmenin faydaları 🥲🥰ben geç evlendim 25yasinda nişanlandım 26da evlendim malum okul vardı atama filan bekledik🥴🥴🥲geciktim herşeye yani bende düşününce genç bi anne olmak isterdim ilk çocuğumu da kaybettim şu an yaşasaydı dört buçuk yaşında olacaktı 🥴

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Ya ciddi misin alya basın sağolsun 😔 neden vefat etti peki doğduktan sonra mı kaybettin yoksa hamileyken
Doğduktan sonra canım 7saat kadar yaşadı doğduğunda ağlamadi hiç 🥺 mosmor olmuştu canım 🥴🥺zorla dogurttular resmen yani sezeryana alinmam gerekirken normal dogurttular Allah'ım onlardan sorsun hesabını 🥺

rank
Doğduktan sonra canım 7saat kadar yaşadı doğduğunda ağlamadi hiç 🥺 mosmor olmuştu canım 🥴🥺zorla dogurttular resmen yani sezeryana alinmam gerekirken normal dogurttular Allah'ım onlardan sorsun hesabını 🥺
Aaa davaci olsaydın o hastaneden ya resmen bir cana kiymislar bilerek Allah cezalarını versin hepsinin ya şuan o kadar sinirlendim ki

Tüm sayfalar yüklendi.