Uyumayan varmı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Buğlemim tarafından oluşturulan Uyumayan varmı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,054 kez görüntülenmiş, 99 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Uyumayan varmı
Konbuyu başlatan Buğlemim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Aaaa yalniz değilmişim bu düşüncede olan 🤣 hayır ne vardı evlenicek prenses gibiydim baba evinde çalışır çalışır gezer tozar harcardim ama evlenince elin oğlunun sözünün dışına çıkamıyorsun dışarı cikamiyorsun rahat edemiyorsun arkadaşlarınla görüşemiyorsun en azindan ben öyleyim .birde üstüne üstlük bebe yaptım sanki bu yaştan sonra ne lazimsa benimde teyzem hep şey der aşkin sonu bok yıkamaktir derdi🤣ahhh ahhhh
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ay bi de en son güzel çocukluğu da biz yaşadık telefon yoktu internet yoktu anca dışarıda jetonlu atari oynardık ya da evde atari oynardık, yediklerimiz de çok hormonlu değildi ergenliğe de geç girdik buradaki bazılarının evlendiği yaşta biz hala erkek arkadaşlarla yakalamaca voleybol oynuyorduk 🤭Bana ilk üniversite de biri teklif etmişti onu da utandım ailem yok diye korktum da kabul etmedim mezun olup çalışırken eşimle tanıştım.Şimdi kızımın büyümesinden de korkuyorum bu yaştan sonra nasıl sahip çıkacağım diye ortalık çok karışık 😬

Buğlemim

Kayıtlı Üye
rank
Ay bi de en son güzel çocukluğu da biz yaşadık telefon yoktu internet yoktu anca dışarıda jetonlu atari oynardık ya da evde atari oynardık, yediklerimiz de çok hormonlu değildi ergenliğe de geç girdik buradaki bazılarının evlendiği yaşta biz hala erkek arkadaşlarla yakalamaca voleybol oynuyorduk 🤭Bana ilk üniversite de biri teklif etmişti onu da utandım ailem yok diye korktum da kabul etmedim mezun olup çalışırken eşimle tanıştım.Şimdi kızımın büyümesinden de korkuyorum bu yaştan sonra nasıl sahip çıkacağım diye ortalık çok karışık 😬
Teknoloji yok ana baba sağ erkek çocuğu gibi dışarda koştur bizim çocuk olduğumuz zamanda herşey güzel ve rahattı ama şimdi birde bir Z kuşağı çıkartmışlar Allah'ım Z kuşağı çalışmaz Z kuşağı okumaz anca yatar ana baba parası yer sevgili yapar vallaha nasıl bu çağda kötülük değmeden buyutucez bilmiyorum

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Teknoloji yok ana baba sağ erkek çocuğu gibi dışarda koştur bizim çocuk olduğumuz zamanda herşey güzel ve rahattı ama şimdi birde bir Z kuşağı çıkartmışlar Allah'ım Z kuşağı çalışmaz Z kuşağı okumaz anca yatar ana baba parası yer sevgili yapar vallaha nasıl bu çağda kötülük değmeden buyutucez bilmiyorum
Valla ana baba parası yese öpüp alnıma koyacağım 🙈 bizim lisede Büşra diye bi kız vardı sevgili yaptı lise1de mi neydi İzmir gibi bir yerde düşün biz kendi aramızda konuşuyorduk sanki evlenecek de sevgilisi varmış diye dalga geçerdik kızla şimdi sıralamayanlarla dalga geçiyorlar her yer tehlikeli ne yapacağız ben de bilmiyorum 😬 Müge Anlı izleye izleye paranoyak oldum zaten 😂😂😂

Buğlemim

Kayıtlı Üye
rank
Valla ana baba parası yese öpüp alnıma koyacağım 🙈 bizim lisede Büşra diye bi kız vardı sevgili yaptı lise1de mi neydi İzmir gibi bir yerde düşün biz kendi aramızda konuşuyorduk sanki evlenecek de sevgilisi varmış diye dalga geçerdik kızla şimdi sıralamayanlarla dalga geçiyorlar her yer tehlikeli ne yapacağız ben de bilmiyorum 😬 Müge Anlı izleye izleye paranoyak oldum zaten 😂😂😂
Yani yetistirmek önemli tabiyki ama okul çağında malesef nasıl olur bilemedim bende şimdiki ne kızlar kız ne erkekler erkek bundan sonrasını hiç düşünemiyorum

Ben sırf ağrılarımı unutayım diye erken uyuyorum canm ya 🙄
Ne ağrın varki canim

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
Yani yetistirmek önemli tabiyki ama okul çağında malesef nasıl olur bilemedim bende şimdiki ne kızlar kız ne erkekler erkek bundan sonrasını hiç düşünemiyorum

Ne ağrın varki canim
Vücut ağrım 22 haftalık olacam geçmeyen bı mide ağrım var akşam olunca zaten daha kötü oluyorum nefesim kesiliyo sanki bazen

Hazall

Kayıtlı Üye
rank

Ne ağrın varki canim
Yetiştirmek önemli tabi ama biz de ergen olduk o hormon değişimleri insana yapmayacağı şeyleri yaptırıyor hamilelikteki gibi kime nasıl etki edecek bilmiyorsun Rabbim yardımcımız olsun evlatlarımızı doğru düzgün insanlarla karşılaştırsın

Tüm sayfalar yüklendi.