Sorum var 1 2 hafta geriden gelme

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hatice. tarafından oluşturulan 1 2 hafta geriden gelme başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 266 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 1 2 hafta geriden gelme
Konbuyu başlatan Hatice.
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan H.abbaszade

H.abbaszade

Kayıtlı Üye
rank
Normal canim bende de 1 hafda geriden geliyodu gelecek haftalarda haftasina uygun olub toparladi gelisimi birazcik zayif olunca ulturasondaki haftasina uygun gelmiyo bazen. 3 4 hafdayi gecmiyince bir problem olmuyo benim bildiyim kadariyla o yuzden endiselenme

Hatice.

Kayıtlı Üye
rank
Normal canim bende de 1 hafda geriden geliyodu gelecek haftalarda haftasina uygun olub toparladi gelisimi birazcik zayif olunca ulturasondaki haftasina uygun gelmiyo bazen. 3 4 hafdayi gecmiyince bir problem olmuyo benim bildiyim kadariyla o yuzden endiselenme
Aaa inşallah öyle olur yaa teşekkür ederim
1150 gr dedi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar 29 haftalık gebeyim doktorum bebeği 1 2 hafta geriden geliyor diye söyledi bu neyden kaynaklı olur ya da yaşayan var mı bu durumu
O normal canım 1 2 hafta geri yada ileri olması hoş benim oğlum da kafası 2 hafta önde koca kafalı demişti doktor ama doğunca bir baktılar normal birde kızımda mesela doktorların dediğine göre ayak ve elleri 4 hafta geriydi bana aldır yada test bile yaptır dediler anomali olabilir diye hiç birini kabul etmeidm . Şuan 73 günlük hiçte bir kısalık söz konusu değil. Çok kafana takma yani usg de yanılma çok oluyor..

Hatice.

Kayıtlı Üye
rank
O normal canım 1 2 hafta geri yada ileri olması hoş benim oğlum da kafası 2 hafta önde koca kafalı demişti doktor ama doğunca bir baktılar normal birde kızımda mesela doktorların dediğine göre ayak ve elleri 4 hafta geriydi bana aldır yada test bile yaptır dediler anomali olabilir diye hiç birini kabul etmeidm . Şuan 73 günlük hiçte bir kısalık söz konusu değil. Çok kafana takma yani usg de yanılma çok oluyor..
Çok sagolun Allah razı olsun içim ferahladı.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar