1.5 yas kızım hiç bişey yemiyor kafayı yicem

• Konbuyu başlatan Shshs
  • Toplam 30 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Shshs tarafından oluşturulan 1.5 yas kızım hiç bişey yemiyor kafayı yicem başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 971 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 1.5 yas kızım hiç bişey yemiyor kafayı yicem
Konbuyu başlatan Shshs
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Zeynep'in annesii

Kayıtlı Üye
rank
Çeşit çeşit şeyler yapıyorum ama yemiyor ağzında bekletiyor sürekli napicm
Canım maalesef her çocuk aynı tek değilsin yani her gün çorba yapıyorum yesin diye ama 2 kaşık alıyor gerisi yok ben oyun yaparak yediriyorum bebek de bizimle oturuyor kızım hadi sen de bebeğe yedir diyorum o oyalanirken ben de yediriyorum

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kendi yemeye çalışıyor öu peki yoksa sen mi yedirmeye çalışıyorsun bendw oğluma ne zaman kendim yedirmeye klksam ağzını açmaz ama kendisine kaşık ve çatal verince önünde ki tabağını bitirir. Bencw birde böyle dene önünw koy bırak orda saatlercw kalsın gelip gidip yer en azından kendi yemesi de hoşuna gider

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Bizde aynıyız 15 aylık olduk 10 kiloyuz benim kız hep mantı makarna hamur işi ver diyor ben sağlıklı değil diye zebze vermeye çalışıyorum ama yemiyor malesef
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kendi yemeye çalışıyor öu peki yoksa sen mi yedirmeye çalışıyorsun bendw oğluma ne zaman kendim yedirmeye klksam ağzını açmaz ama kendisine kaşık ve çatal verince önünde ki tabağını bitirir. Bencw birde böyle dene önünw koy bırak orda saatlercw kalsın gelip gidip yer en azından kendi yemesi de hoşuna gider. Ayşenur

Bizde aynıyız 15 aylık olduk 10 kiloyuz benim kız hep mantı makarna hamur işi ver diyor ben sağlıklı değil diye zebze vermeye çalışıyorum ama yemiyor malesef
Ayşenur

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Canım onun eline kaşık veer kendi yemeğe çalışsın bence hem heveslenip yemeye başlayacaktır benim kızım 14 aylik oluvak genel herşeyi kendi yiyor ben yedirvehim zamanda önüne tabak ve kaşık verip ona odaklaniyor

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Ayşenur
Efendim canım

Canım onun eline kaşık veer kendi yemeğe çalışsın bence hem heveslenip yemeye başlayacaktır benim kızım 14 aylik oluvak genel herşeyi kendi yiyor ben yedirvehim zamanda önüne tabak ve kaşık verip ona odaklaniyor
Bende öyşe yapıyorum asenam

S

Shshs

Guest
Kendi yemeye çalışıyor öu peki yoksa sen mi yedirmeye çalışıyorsun bendw oğluma ne zaman kendim yedirmeye klksam ağzını açmaz ama kendisine kaşık ve çatal verince önünde ki tabağını bitirir. Bencw birde böyle dene önünw koy bırak orda saatlercw kalsın gelip gidip yer en azından kendi yemesi de hoşuna gider
Yok kendiside yemiyor

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Efendim canım

Benim kizin bugünkü yaramazlıgi ne olabilir

Efendim canım

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Ne yaptı kız 😂😂

Yok kendiside yemiyor
O zaman zorlama derim daha çok yemekten soğuyabilir sen tabağa yemekleri koy onun için eline çatal kaşık ver hadi gel yemek yiyelim deyip onu yemeğe teşvik etmeye çalış

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar