1.5 yaşında bebeğim kuru öksürüğü var ne yapmalıyım

• Konbuyu başlatan kuru öksürük
  • Toplam 3 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde kuru öksürük tarafından oluşturulan 1.5 yaşında bebeğim kuru öksürüğü var ne yapmalıyım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 746 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 1.5 yaşında bebeğim kuru öksürüğü var ne yapmalıyım
Konbuyu başlatan kuru öksürük
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Muhammed'in Annesi
K

kuru öksürük

Guest
değerli anneler 1.5 yaşında bebegim var kuru kuru öksürüyor ne iyi gelir. evde propan var evde verdim ama geçmiyor.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bir kaşık pekmezin içine biraz karabiber katıp karıştırıp verin boğazını yumuşatır ben oğluma yaptım işe yaradı.

Son düzenleme:

Sinem&masal

Kayıtlı Üye
rank
değerli anneler 1.5 yaşında bebegim var kuru kuru öksürüyor ne iyi gelir. evde propan var evde verdim ama geçmiyor.

Bir kaşık pekmezin içine biraz karabiber katıp karıştırıp verin boğazını yumuşatır ben oğluma yaptım işe yaradı.
Bol bol su icir ve bal yedir bogazlarini yumusatir

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank

Sabah sağlık ocağına götür canım benim kızım da da vardı kuru öksürük geçen aylarda senin kizinla yaşıt doktorumuz aferin şurubunu vermişler di

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank

Geçmiş olsun canım Rabbim acil şifalar versin 🤲

Tüm sayfalar yüklendi.