Sorum var 1 yaş bebek uyku rutini

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿 tarafından oluşturulan 1 yaş bebek uyku rutini başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 750 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 1 yaş bebek uyku rutini
Konbuyu başlatan Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nidanın Annesi

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 1nyaşındaki bebek gündüz kaç saat uyur hangi saatlerde uyutmalı ne kadar uyanık kalmalı sabah kaçta kalkmalı sizce
Valla kuzum bebekken güzel uyuyordu ama şimdi kızım sabah 9 10 gbi kalkıyor 3 gibide uyumak istemiyor ben zorla hadi eee ee yapicaz diyorum yatağa yanına yatıyorum sonra uykuya dalıyor 1 2 saat uyuyor aksamda 11 12 arası uyuyor kuzum valla bazende çok inatçı gün boyu hiç uyumuyor

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar 1nyaşındaki bebek gündüz kaç saat uyur hangi saatlerde uyutmalı ne kadar uyanık kalmalı sabah kaçta kalkmalı sizce
Kuzum normalde 1 yaşındaki bebek 11-12 saat uykuya ihtiyaç duyar gündüz ise ortalama 2-3 saat uyusa yeter ama bebekten bebeğe değişiklik gösterebilir bazı bebekler uykuya daha düşkün olur bazi bebekler uyku ile arasi pek olmaz

Benim oğlum sabah 7 de uyanıyor 10 da yatıp 11 de kalkıyor ardından 2-3 gibi uyuyup 5 te uyanıyor gecede 10-11 de uyuyor
Gece kesintisiz uyuyor mu canım
Benim oğlum sabah 7 de uyanıyor 10 da yatıp 11 de kalkıyor ardından 2-3 gibi uyuyup 5 te uyanıyor gecede 10-11 de uyuyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Vallha benimki 1 yaş olucak uyku denen bir şey yok bizde
Rabbim kolaylık versin bacım
Vallha benimki 1 yaş olucak uyku denen bir şey yok bizde

Valla kuzum bebekken güzel uyuyordu ama şimdi kızım sabah 9 10 gbi kalkıyor 3 gibide uyumak istemiyor ben zorla hadi eee ee yapicaz diyorum yatağa yanına yatıyorum sonra uykuya dalıyor 1 2 saat uyuyor aksamda 11 12 arası uyuyor kuzum valla bazende çok inatçı gün boyu hiç uyumuyor
Ah ah rabbim yardımcımız olsun canım benim zor meşakkatli yollar

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Gece kesintisiz uyuyor mu canım

Rabbim kolaylık versin bacım

Ah ah rabbim yardımcımız olsun canım benim zor meşakkatli yollar
Hayır geceleri 2 yada 2 buçuk saatte bir uyanıyor mama için

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kayra hala aynı rutin canım tek fark gündüz uykusu 1 düştü sabah 8 gibi kalkar öğlen 2,5 gibi uyur bazen 4 bazen 5 e kadar akşam da 10.30 dedin mi yatakta uyuyor olur . Hatta baxen daha erken uyur uyumak için ağlar o derece 😂😂

Minik prensim

Kayıtlı Üye
rank
Bemce uyku bebeklerin isteği doğrultusunda değişiyo yani çok yorulurlarsa uyumak istiyo hemen benim oğlum sabah 6 7 gibi uyanıyo 10 da uyku vakti 12 1 e kadar uyuyo akşam 4 e 5e kadar eğer çok yorulursa uyuyo geri 6 7 gibi uyanıyo akşam 10 da uyku vakti ama 4de uyumazsa 8 9 gibi uyku vakti 🥰 ahh bu bebişler vallahi ellerinde oynatıyolar bizi 😅😅

Tüm sayfalar yüklendi.