1, yaş gece yemek mama vs veriyormusunuz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Shshs tarafından oluşturulan 1, yaş gece yemek mama vs veriyormusunuz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 310 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 1, yaş gece yemek mama vs veriyormusunuz
Konbuyu başlatan Shshs
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aynurka
S

Shshs

Guest
Benim kızım 1 yaşında 2 ay önce emmeyi bıraktı süt de içmiyor maalesef kefire başladık gün içinde veriyorum gece hiç bişey vermiyorum söz veriyormusunuz

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Benim kızım 1 yaşında 2 ay önce emmeyi bıraktı süt de içmiyor maalesef kefire başladık gün içinde veriyorum gece hiç bişey vermiyorum söz veriyormusunuz
Canım bebeklere zaten gece beslenmesi yedinci ayından sonra bırakılması tavsiye ediliyor doktorlar tarafından, uyumadan önce karnını iyice doyur sabaha kadar uyanmasa da hiçbir şey olmaz, kefir veriyorsan uyutmadan öncede verebilirsin böylece karnı tok yatabilir

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Canım bebeklere zaten gece beslenmesi yedinci ayından sonra bırakılması tavsiye ediliyor doktorlar tarafından, uyumadan önce karnını iyice doyur sabaha kadar uyanmasa da hiçbir şey olmaz, kefir veriyorsan uyutmadan öncede verebilirsin böylece karnı tok yatabilir
Canim benim bebek hala kalkıp mama istiyor yatmadan önce ne yemek varsa onu veriyorum yada yoğurt 10 gibi sonra uyuyor 9 aylik 1 gibi kalkio kıyameti koparıyor mama verdin mi uyanmıyor artik nasil alıştıracam mariya

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Canim benim bebek hala kalkıp mama istiyor yatmadan önce ne yemek varsa onu veriyorum yada yoğurt 10 gibi sonra uyuyor 9 aylik 1 gibi kalkio kıyameti koparıyor mama verdin mi uyanmıyor artik nasil alıştıracam mariya
Benim oğlumda iki yaşında oda bazen en az bir defa kalkar, sabaha kadar uyusa bile sabaha doğru uyanır, canım tamamen mamadan kesmek istiyorsan, önce sabırlı olmalısın , ilk adımda mama ölçeğinin azaltman gerekiyor adım adım yavaş yavaş ölçek ölçek azaltman lazım, sonra mamasını sulandırman gerekiyor diyelim bir ölçek mamaya iki ölçeğe denk gelecek su koymalısın , normalde bir ölçek mama 30ml su alıyorsa , sende bir ölçeğe 60ml su koyacaksın, sonra bir iki gün böyle devam edeceksin bebeğin tadını sevmediği için uyanmamaya başlayacak, bu adımlardan sonra da uyansa artık saf su içerecek sın evet başta ağlayacak ama alışacak sabırlı olup inanmam lazım, bebeğin ağlamaya başladında onunla konuşma ışığı açma onu uyandıracak şeyler yapmaman lazım sessiz olman gerekiyor, su içtiğin de uyuyacaktır ve kalkmayacak tır , ben denedim oldu canım oğlum uyanır ama çok nadir uyandığında süt vermeyip su versem bile ağlamaz içer uyur. Sende dene inşallah işe yarar

Cemile N♡N♡C

Kayıtlı Üye
rank
Ne güzel gece uyanmıyormu benim kızımın 1 yaşın tamamına sayılı günler kalıyo gece 12de dolu biberon inek sütü suyla karıştırıp veriyorum uyuyor sonra gece yine uyanıyor su veriyorum vermesem el çekmiyo

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar