10+6 haftalık hamileyim koltuk çektim

• Konbuyu başlatan Eeee
  • Toplam 15 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Eeee tarafından oluşturulan 10+6 haftalık hamileyim koltuk çektim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 981 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 10+6 haftalık hamileyim koltuk çektim
Konbuyu başlatan Eeee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Eeee

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar dün kanepe ve koltuk çektim acaba bebeğime birsey olmuşmudur çok endiseleniyorum doktoruma randevuda bulamadm
Herkesin bünyesi farklıdır biri 2kg bişey kaldırır ağır gelir birine 20kg normal gelir tabiki Rabbim bilir ama yaptığınız doğru degil sonuçta Rabbimin emaneti bi can taşıyorsun dikkat etmen gerek ufacık bişey olsa vicdan azabı çekersin hiç bişey de senin karnjndakinden kıymetli değil

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar dün kanepe ve koltuk çektim acaba bebeğime birsey olmuşmudur çok endiseleniyorum doktoruma randevuda bulamadm
yapmamak lazım 🙈 ben 36 haftalık hamileyim ilk günden beri düşük riski var ben yaptım pişmanım niye kendimi yıpratıyormuşum acaba buzdolabı beyaz eşya çok çekip sildim geçen haftaya kadar ama değmez bunu anladım canım sende yapma

Eymenin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ben neler neler yapmadım ki 34 haftalığım şu ana kadar hala da durmamam yaparım. Koca kış temizliğini tek yaptım cam dolap tavan nerelere tırmanmadım ki ama dikkat ede ede dinlene dinlene bilinçli yaptığın sürece sıkıntı olmaz sürekli aklında bebeğime bişey olur mu diye kendini strese sokma o daha kötü sağlıkla kal ❤️

Eeee

Kayıtlı Üye
rank
Ben neler neler yapmadım ki 34 haftalığım şu ana kadar hala da durmamam yaparım. Koca kış temizliğini tek yaptım cam dolap tavan nerelere tırmanmadım ki ama dikkat ede ede dinlene dinlene bilinçli yaptığın sürece sıkıntı olmaz sürekli aklında bebeğime bişey olur mu diye kendini strese sokma o daha kötü sağlıkla kal ❤️
Teşekkür ederim 💕

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar