Sorum var 10 aylık bebek

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Azranurun Annesi 💓 tarafından oluşturulan 10 aylık bebek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 455 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 10 aylık bebek
Konbuyu başlatan Azranurun Annesi 💓
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Azranurun Annesi 💓

Kayıtlı Üye
rank
Hmm anladım kuzum dişten dolayı olabilir takip et bakalım
Peki Diş dönemin de bebekler hep böyle huzursuz mu oluyor yani tüm dişleri çıkana kadar böylemi olur yoksa ilk dişlerde tekmi böyle oluyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Diş ya da kulak ağrısı olabilir. Ağladığı zaman kucağına evin içinde gezdir dolabı aç ne olduğunu anlat ince kısık ses tonuyla konuş sakinleşecektir
Bende öyle yapıyorum canım ama gece daha çok ağlıyor

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Peki Diş dönemin de bebekler hep böyle huzursuz mu oluyor yani tüm dişleri çıkana kadar böylemi olur yoksa ilk dişlerde tekmi böyle oluyor

Bende öyle yapıyorum canım ama gece daha çok ağlıyor
Her bebek aynı olmuyor canım diş çıkarma dönemlerinde böyle huzursuzluk oluyor rahatlatmak için eline diş kaşıyıcı verebilirsin

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Bebeğim 10 aylık oldu gece çok ağlıyor karnı da tok benimle aynı şeyleri yaşayıp neler yapanlar var?
Benim oğlumda aynı kuzum ama son 1 haftadır böyle brn yerini yadırgadığını düşünüyorum şuan annemgildeyiö buraya geldiğimizden beri öule tabili öyle bağıra bağıra ağlamıyor ama gece 3 4 kez uyanıyor

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Bebeğim 10 aylık oldu gece çok ağlıyor karnı da tok benimle aynı şeyleri yaşayıp neler yapanlar var?
Kesinlikle dış çıkarıyor aynısını bende yaşadım iki ay önce halada devam ediyor bir türlü çıkmıyor şu diş 🙄🤦🏼‍♀️

Benim oğlumda aynı kuzum ama son 1 haftadır böyle brn yerini yadırgadığını düşünüyorum şuan annemgildeyiö buraya geldiğimizden beri öule tabili öyle bağıra bağıra ağlamıyor ama gece 3 4 kez uyanıyor
Benim kızım da öyle asla misafirliğe gidemiyorum hep kucağımda durmak istiyor eve geliyorum sesi çıkmıyor geçenlerde görümcem e gittim bir an önce eve gelmek istedim kaç gün önce dek bize geldi diyor gökperi bizdeyken niye böyle uslu oturmuyor nereye gitsem öyle başka evlerde durmuyor ama dışarıda gezmeye bayılıyor😅😄

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar