11+4 . Haftada cinsiyet

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Selda mas tarafından oluşturulan 11+4 . Haftada cinsiyet başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,414 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 11+4 . Haftada cinsiyet
Konbuyu başlatan Selda mas
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İki Prenses Annesi 💜

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar merhabaaa güzel anneler anne adayları bu haftada doktor erkeğe dair birşey görmüyorum dedi o zaman kesin kız diyebilir miyiz ☺️ bu şekilde başına bir olay gelen ve ya duyan var mıdır teşekkürler 🙏

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar merhabaaa güzel anneler anne adayları bu haftada doktor erkeğe dair birşey görmüyorum dedi o zaman kesin kız diyebilir miyiz ☺️ bu şekilde başına bir olay gelen ve ya duyan var mıdır teşekkürler 🙏
Bence herşey olabilir canım sabret biraz daha yanılma olabilir ben 16.haftada öğrendim ama detaylı ultrasona kadar kesin demedim yanılma olur diye kesindi cinsiyeti ama yinede bekledim şimdi deli gibi kıyafet almak istiyorum artık ☺️

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Daha çok küçük canım değişebilir benim ikinci oğlum da 12. Haftada demişti erkeğe benziyor diye ama kesin olmuyor tabi

Tüm sayfalar yüklendi.