11 aylık bebeğim var 2.bebegime Hamileyim 😮

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde ❤️ Minik prematüre'm👶🏻 ❤️ tarafından oluşturulan 11 aylık bebeğim var 2.bebegime Hamileyim 😮 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,205 kez görüntülenmiş, 38 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı 11 aylık bebeğim var 2.bebegime Hamileyim 😮
Konbuyu başlatan ❤️ Minik prematüre'm👶🏻 ❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ozlem003

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Canım benim de bebeğim 9aylikti hamile olduğumu öğrendim yeni doğum yaptım ilk cocugum bı buçuk yaşında.bende senin gibi çok stresli bir hamilelik geçirdim bu oğluma nasıl bakicam ona haksızlık ediyorum gibisinden düşünüp endiseleniyodum.sutten de erken kesmek zorunda kaldım.cok zordu daha çok küçüktü çünkü😔şu an bile bebeğimle ilgileniyorum o durup bizi izliyo İçim parcalaniyo sürekli üzgün agliyo hiysuz hep ama sonrası güzel olacak en azından arkadaş olacaklar su an zorlanicam ama eminim bı iki yıl sonra iyiki dicem😇bende sende bu yönden düşün inşallah herşey güzel olacak canım hakkında hayırlısı ❤️
Bende hep bu yüzden 2. Bebeğe biraz ara vermek istiyorum tam da düşündüğüm şeyi yazmışsınız demek ki cidden oluyor.

Ozlem003

Kayıtlı Üye
rank
Başı zor ama sonrası güzel olacak inşaallah kıskanma huyu çok olmaz
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yaaaa peki doğum nasıl olacak

1 yaşını kardeşiyle kutlayacak o halde 😍 çok güzel
Evet 🎈😄🎊🎉🎁

Başı zor ama sonrası güzel olacak inşaallah kıskanma huyu çok olmaz

Yaaaa peki doğum nasıl olacak

1 yaşını kardeşiyle kutlayacak o halde 😍 çok güzel
Doğum yine sezeryan olacak ama 40 haftayı beklemeden alacak dikişlere fazla baskı yapmadan

Atlasim

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhabalar 11 aylık bebeğim var 2.ye hamile olduğumu öğrendim 🤦🏻‍♀️
Kafamda birsürü soru işareti var hiç hazırlıklı değildim. Öncelikle oğlumla istediğim gibi ilgilenemeyecrğim diye çok endişe duyuyorum. Onun en güzel zamanlarında tekrar doğum ve küçücük bir Bebek sorumluluğu alacağım bir nevi ikisine yetişemeyecegimi düşünüyorum
İlki sezeryandı iki Sezeryan arasında 2 yıl olması gerekiyor demişti doktorum doğum nasıl olacak.
İlk gebeliğim çok riskliydi bebeğim prematüre doğdu bundada aynı sorunu yasarmiyim bilemiyorum. Kafamın içinde birsürü soru işaretleri dolu
Cnm cok erken hamile kalmişsin ama olsun rabbim yardim eder hiç korkma beraber buyurler her hamilelik ayni olmaz cnm saglikla al kucagina insallah

Oğlum 5 buçuk aylık Şuan 12 haftalık hamileyim🤦🏻‍♀️ Ve sezeryan olmuştum bide beni düşün 🤔
Anam bu yorumu okurken bir yasini bitiren danami uyumasi icin ayagimda salliyorum oda uyumamak icin mucadele veriyor.dusundumde bian kendimin suan hamile kaldigini kafayi yerdim heralde rabbim yardimcin olsun cnm bnm

Cnm cok erken hamile kalmişsin ama olsun rabbim yardim eder hiç korkma beraber buyurler her hamilelik ayni olmaz cnm saglikla al kucagina insallah

Anam bu yorumu okurken bir yasini bitiren danami uyumasi icin ayagimda salliyorum oda uyumamak icin mucadele veriyor.dusundumde bian kendimin suan hamile kaldigini kafayi yerdim heralde rabbim yardimcin olsun cnm bnm
En son bende senin gibi düşünüyordum sonra kendimi çift çizgiye bakarken buldum 😃

Evet 🎈😄🎊🎉🎁

Doğum yine sezeryan olacak ama 40 haftayı beklemeden alacak dikişlere fazla baskı yapmadan
Benimki zâten erken çıkıyor yani abisi öyle yaptı ama inşallah kardeşi vaktini tamamlar🤲🏻💕

Ozlem003

Kayıtlı Üye
rank

Saol canım yaa beterin beteri var işte 🤣

En son bende senin gibi düşünüyordum sonra kendimi çift çizgiye bakarken buldum 😃

Benimki zâten erken çıkıyor yani abisi öyle yaptı ama inşallah kardeşi vaktini tamamlar🤲🏻💕
Benimde yeni sezeryan olduğum için 35 36 haftada alırım dedi 🥺

Ozlem003

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar