Sorum var 11 aylık bebeğim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gule30 tarafından oluşturulan 11 aylık bebeğim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 466 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 11 aylık bebeğim
Konbuyu başlatan Gule30
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Burcu34

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebeğim anne sütü yemiyor altıncı ayından beridir ve şuan mamayı da birakiyor geceleri tek veriyordum artık yemiyor sorun olur mu ya
Gece hiç yemeyip Sdece gündüz yese sorun yok Norml ama tersi ilk duyuyrm ne yiyorki onun yerine
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Pardon ynlş okumuşum karnını doyuryosa bşy olmaz bnce bnde öyle ypmştm mamayı önce sbh akşam vryodm güniçi herşey yiyo nslsa diye sonra Sdece gece vermeye bşladm ama devam sütüde kullanabilirsin Bn Bi tereddüt etmştm hatta erkenmi acaba VS dye ama sorn olmadı süt yogurt herşey yiyorsa sorn olmaz bnce

Pardon ynlş okumuşum karnını doyuryosa bşy olmaz bnce bnde öyle ypmştm mamayı önce sbh akşam vryodm güniçi herşey yiyo nslsa diye sonra Sdece gece vermeye bşladm ama devam sütüde kullanabilirsin Bn Bi tereddüt etmştm hatta erkenmi acaba VS dye ama sorn olmadı süt yogurt herşey yiyorsa sorn olmaz bnce

Son düzenleme:

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Kızlar bebeğim anne sütü yemiyor altıncı ayından beridir ve şuan mamayı da birakiyor geceleri tek veriyordum artık yemiyor sorun olur mu ya
Yok canım iyi olmuş bence karnını gün içinde iyice doyur gece kalkmaması sağlık açısından daha iyi doktorlar yedinci aydan sonra gece beslenmesi bırakın diyor zaten, bende ne yapsam oğlum arada bir kalkar ister bıraktıramıyorum bir ay içmese ikinci ay sürekli ister

Gule30

Kayıtlı Üye
rank
Çocuklar malesef hep öyle peki gıda yönünden nasıl?
Son bir aydır illaki zorlayarak yemek veriyorum. Günde üç dört defa sebze ya da meyve pureleri veriyorum. Yoğurttan da çorba yapıyorum veriyorum . Dişleri çıkıyor herhalde ya da sıcaktan mi yiyemiyor anlamıyorum saatlerce yemek yemesse sanki hep yokmuş gibi yemeğe itiraz ediyor . Çok zorlanıyorum acaba herkes benim gibi mi😂😅

Çocuklar malesef hep öyle peki gıda yönünden nasıl?
Acaba siz 11.ayda ne tür yemekler pureler çorbalar veriyorsunuz bilgi verin bana da ne yapacağımı bilemiyorum artık

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Son bir aydır illaki zorlayarak yemek veriyorum. Günde üç dört defa sebze ya da meyve pureleri veriyorum. Yoğurttan da çorba yapıyorum veriyorum . Dişleri çıkıyor herhalde ya da sıcaktan mi yiyemiyor anlamıyorum saatlerce yemek yemesse sanki hep yokmuş gibi yemeğe itiraz ediyor . Çok zorlanıyorum acaba herkes benim gibi mi😂😅

Acaba siz 11.ayda ne tür yemekler pureler çorbalar veriyorsunuz bilgi verin bana da ne yapacağımı bilemiyorum artık
Ay benimki de 6 yaşında aynen öyle yemek vermesem hiç gelmez açım diye 😂 sıcaktan olabilir canım benim çok güzel şeyler yapıyorsun cnm benim yaptığın yemeklerden de hep tattır kuzu buarada kızım 4.5 aylık oğlum da da çok zmn oldu hatırlamıyorum inan ki sebze ve yoğurt çorbaları olur kuzu benimki herşeyi yerdi ne yapsam yerdi şimdi böyle seçici oldu gerçekten yayla mercimek çorbası makarna bayılırdı patates kızartması ama tabi az az salçalı yemekte yiyebilir

Tüm sayfalar yüklendi.