Sorum var 11 aylık bebeğim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gule30 tarafından oluşturulan 11 aylık bebeğim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 472 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 11 aylık bebeğim
Konbuyu başlatan Gule30
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Gule30

Kayıtlı Üye
rank
Ay benimki de 6 yaşında aynen öyle yemek vermesem hiç gelmez açım diye 😂 sıcaktan olabilir canım benim çok güzel şeyler yapıyorsun cnm benim yaptığın yemeklerden de hep tattır kuzu buarada kızım 4.5 aylık oğlum da da çok zmn oldu hatırlamıyorum inan ki sebze ve yoğurt çorbaları olur kuzu benimki herşeyi yerdi ne yapsam yerdi şimdi böyle seçici oldu gerçekten yayla mercimek çorbası makarna bayılırdı patates kızartması ama tabi az az salçalı yemekte yiyebilir
Sağol cnm 🥰🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gündüz iyi doyuyorsa ondan acıkmıyor olabilir ek gıda da veriyosun dur illaki o da yetiyor demekki suyunu ihmal etme yeter bence canım☺
Teşekkür cnm🥰

Asaf_yusuf

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebeğim anne sütü yemiyor altıncı ayından beridir ve şuan mamayı da birakiyor geceleri tek veriyordum artık yemiyor sorun olur mu

Kızlar bebeğim anne sütü yemiyor altıncı ayından beridir ve şuan mamayı da birakiyor geceleri tek veriyordum artık yemiyor sorun olur mu ya
Keşke benimkiler de gece uyanıp istemezseler.gece deliksiz uyumalrai daha iyi .ablam gece beslenmesini bebeğe faydası yok derdi midelei içinde yememleri daha iyi

Tüm sayfalar yüklendi.