11 haftalık gebeyim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Malinin Annesi tarafından oluşturulan 11 haftalık gebeyim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 522 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı 11 haftalık gebeyim
Konbuyu başlatan Malinin Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Malinin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Çok hastayım boğaz ağrısı yanması arada da sıtma tutuyor ogurmekten ciğerlerim sökülecek sanırım virüs oldum nasıl atlatacağım çok korkuyorum kizlar atlatamiyacagim diye ilk defa oluyor aşimda yok😔

Malinin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım Rabbim acil şifalar versin
Allah razı olsun cnm benim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok geçmiş olsun kuzum Rabbim acil şifalar versin inşallah 🙏🏻🌼
Allah razı olsun kuzum bugün biraz daha iyiyim ins iyi olacağım tek korkum bebisime birşey olmaz ins dün aile hekimi korkuttu yaa coronadan 2 tane anne karnında bebek öldü burda hafife almayın diye 😭

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Allah razı olsun cnm benim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Allah razı olsun kuzum bugün biraz daha iyiyim ins iyi olacağım tek korkum bebisime birşey olmaz ins dün aile hekimi korkuttu yaa coronadan 2 tane anne karnında bebek öldü burda hafife almayın diye 😭
Kuzum sen moralini yüksek tut dualarım seninle inşallah Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip eder bebeğini. Sağlık ocağındakiler korkutmaktan başka bişey yapmıyor onlara kalsa benim bebeğim 3 kere düşecekti psikolojimi alt üst ettilerdi ama doktorum sağolsun gerekli bilgiyi arayarak benimle paylaşıyor. Bol bol dinlen c vitamini almaya özen göster Allah'ın izniyle bişey olmaz inşallah sen Rabbime sığın ❤️🌼

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar