😁

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Almira tarafından oluşturulan 😁 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 829 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 😁
Konbuyu başlatan Almira
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aysima

Almira

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar günümün dolmasına 4 gün kaldı ne sanci ver ne bisey var hiç bisey yok bn anlamadım ya napmam gerek benim bi yardımcı olun sezeryan olmak istemiyorum

Aysima

Kayıtlı Üye
rank
40 41 e kadar yolu var bekle bakalım :) benim ilki 39+2 deydi hic ağrım filan olmamıştı bi anda suyum geldi öyle gitmiştim

Almira

Kayıtlı Üye
rank
40 41 e kadar yolu var bekle bakalım :) benim ilki 39+2 deydi hic ağrım filan olmamıştı bi anda suyum geldi öyle gitmiştim
Her cuma gidiyoduk kontrole doktor doğum için gerekli olan kanları falan verdirti hep herşeyi yaptirti doğum için sali günü erkenden gelin dedi niye öyle dedi anlamadım

Aysima

Kayıtlı Üye
rank
Her cuma gidiyoduk kontrole doktor doğum için gerekli olan kanları falan verdirti hep herşeyi yaptirti doğum için sali günü erkenden gelin dedi niye öyle dedi anlamadım
Bilemedim ki canım belki dogumun yakın olduğunu anlamıştır hayırlısıyla kucağına alirsin insaAllah

Tüm sayfalar yüklendi.