12. hafta gebelikte lekelenme

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde SADECE ÖZLEM tarafından oluşturulan 12. hafta gebelikte lekelenme başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,078 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 12. hafta gebelikte lekelenme
Konbuyu başlatan SADECE ÖZLEM
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Saliş

Özlemözkn08

Kayıtlı Üye
rank
BEN YENİYİM BURDA 4 YILLIK EVLİYİM
İLK HAMİLELİĞİM 12.HAFTADAYIZ DÜN ÜŞÜTMÜŞÜM BİR HAPŞIRDIM SIRTÜSTÜ UYUYAKALMIŞIM Bİ HAPŞIRIĞIMLA UYANDIM Kİ KARNIMDA ÇOK KÖTÜ BİR SANCI GİRDİ VE AZDA OLSA LEKELENME OLDU KONTROLÜM HAFTAYA CUMA ACABA O GÜNE KADAR BEKLESEM Mİ YOKSA ŞİMDİ ACİLE Mİ GİTSEM BİŞEY YAPARLAR MI NOLUR BİLGİSİ OLAN BENİ BİLGİLENDİRSİN ÇOK KORKU VE ENDİŞE İÇİNDEYİM😔😔😔
Bende 9 hafta 11 haftalarda 1 gün süren kanama oldu ve şuan 11+2 deyim tam 11 haftada kontrole gttm bakti iste dedi kanaman devam etmyosa progestani brakablrsn bende kanamam yok dedim tamam dedim dusuk hapi vermisti 9 haftada herneyse kontrol etti ciktim 1 ay sonra gel dedi arabaya bindk eve geldk kanama basladi yine 1 gün sürdü gecti nedenini blmyorum ama bebegim iy korkma insallah bse olmamistr her kanama dusuk degldir progestan kullanyomusun cnm

Samsun 55 seda

Kayıtlı Üye
rank
BEN YENİYİM BURDA 4 YILLIK EVLİYİM
İLK HAMİLELİĞİM 12.HAFTADAYIZ DÜN ÜŞÜTMÜŞÜM BİR HAPŞIRDIM SIRTÜSTÜ UYUYAKALMIŞIM Bİ HAPŞIRIĞIMLA UYANDIM Kİ KARNIMDA ÇOK KÖTÜ BİR SANCI GİRDİ VE AZDA OLSA LEKELENME OLDU KONTROLÜM HAFTAYA CUMA ACABA O GÜNE KADAR BEKLESEM Mİ YOKSA ŞİMDİ ACİLE Mİ GİTSEM BİŞEY YAPARLAR MI NOLUR BİLGİSİ OLAN BENİ BİLGİLENDİRSİN ÇOK KORKU VE ENDİŞE İÇİNDEYİM😔😔😔
Aynı bende senin gibi oldum canim uzanırken hapşırdım sonra kaşıklarım çok acıdı 2 saat sonra lekelenme başladı bende 3 gündür yatıyorum akşam çıkacağım 10 gün de evde yatıcam insallah senin de benimde geçer sağlıcakla kavusuruz

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Yatırdılar bugün burdayım bişey var mı yok mu demiyorlar ama beni koyduğu odanın adı düşük riskli oda dua edin nolur bişey olmasın🙏🙏🙏
Korkma kuzum stres yapma Allah'ım izni ile bir şey olmaz benimde o haftalarda kanama oldu diye 1 gün yatırdılar tedbir amaçlı sana da aynsini yapmışlardır 😘 Dualarım seninle ve minik meleginle

SADECE ÖZLEM

Kayıtlı Üye
rank
Bende 9 hafta 11 haftalarda 1 gün süren kanama oldu ve şuan 11+2 deyim tam 11 haftada kontrole gttm bakti iste dedi kanaman devam etmyosa progestani brakablrsn bende kanamam yok dedim tamam dedim dusuk hapi vermisti 9 haftada herneyse kontrol etti ciktim 1 ay sonra gel dedi arabaya bindk eve geldk kanama basladi yine 1 gün sürdü gecti nedenini blmyorum ama bebegim iy korkma insallah bse olmamistr her kanama dusuk degldir progestan kullanyomusun cnm
Yok bana vermedilee hala hastanedeyim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yok bana vermediler hala hastanedeyim

Yok bana vermediler
hala hastanedeyim

S

Saliş

Guest
acile kim leke ile giderse cnm düşük riskinden yatiriyorlar ki beni bir ayda üç kere yatırdılar cnm düşük riski diye ama şükür şuan evimdeyim bebekte gayet sağlıklı cnm Allah in izni ile de birsey olmaz sizde acile sürekli gidip onların her verdiği ilacı kullanmayin ilaçlar daha çok lekelenmemi yaptılar çünkü inş Allah in izni ile sağlıklı doğumlar dilerim hepimize

Evet hemen gitmelisin aynı şey geçen hafta benimde başıma geldi , istirahat ve progestan verdi. Ayrıca eşimle aramızda kan uyuşmazlığı olduğu için 72 saat içerisinde iğne olmam gerektiğini söylediler, umarım özel hastaneye gitmişsindir. Cihazları çok daha iyi, çok geçmiş olsun

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar