12 haftalık olunca cinsiyet belli olur mu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde NsimeÖzlK tarafından oluşturulan 12 haftalık olunca cinsiyet belli olur mu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,008 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı 12 haftalık olunca cinsiyet belli olur mu
Konbuyu başlatan NsimeÖzlK
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

NsimeÖzlK

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 1 haziran kontrolüm var 12 haftalık olucaz cinsiyet partisi yapmayı düşünüyoruz 12 haftalık cinsiyetini öğrenen var mı??? Beni aydınlatırsanız sevinirim

Şnz hsn

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 1 haziran kontrolüm var 12 haftalık olucaz cinsiyet partisi yapmayı düşünüyoruz 12 haftalık cinsiyetini öğrenen var mı??? Beni aydınlatırsanız sevinirim
Bence erken davranıyorsunuz.ben rahatsızdıdım doktora gittiğimde 16 aftalıktım kıza benziyo dedi sonra normal konturole gitim 17 aftada kıza benziyo dedi ikinci doktor da 18 aftada kendi doktoruma gitim erkek dedi o yüzden acele etme bence

YagmurArar

Kayıtlı Üye
rank
Doktorum 12.hafta da bana direk cinsiyeti görüyorum söyleyim mi dedi😁 ben de tabiki dedim ve erkek dedi doktorlar çok erken görebiliyorlar cinsiyeti hatta kemik yapısından bile anlıyorlar ama tabi söylemek söylememek onların elinde

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Ya biz bu gün doktora gittik doktorumuz cinsiyetini gördüm dedi ama cinsiyet partisi yapacaksanız size 4 hafta sonra söyleyecegim dedi canım ama gördüğünü söyledi işte bize söylemedi
Bu haftalarda yanılmalar olabiliyor canım o yüzden öyle yapmıştır büyük ihtimalle kesinleşmesi için bi daha ki sefere demiştir 4 hafta sonra yapın sizde canım daha kesin olur

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar