12. Haftasa kesin Cinsiyet belli olur mu

• Konbuyu başlatan SG..
  • Toplam 8 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde SG.. tarafından oluşturulan 12. Haftasa kesin Cinsiyet belli olur mu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 944 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 12. Haftasa kesin Cinsiyet belli olur mu
Konbuyu başlatan SG..
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan S♥️E💙
S

SG..

Guest
Merhaba kizlar nasilsiniz ya benim kafama bir sey takildi 12+3 gunluk gitdik biz doktor kontrolune erkek dedi hatta 100%erkek oyle cabuk oyrenmek olurmuki kafamda kaldi oyle

Zeynep Aliyeva

Kayıtlı Üye
rank
Erkek kıza gore hemen gelısıyor banada 13 haftakıkken erkek dedı %100
Aynen bende 14haftaya gectigimiz gun ultrason cekmeye basladi ill cinsiyeti gördük erkek dedi banada gösterdi gördünmü 100%erkek dedi benimde kafam karıştı aslinda ilk bebeğim erkek kiz farketmez saglikli olsun ama ilk gunden beri kiz hissetmiştim belki yanlimis olabilri diye bekledim 20 haftada detayli ultrasyon girdim erkekmis insallah oğlum olacak 🥰🥰

Ceren

Kayıtlı Üye
rank
Sizin ki 12+3 de demiş benimki 10+4 te kız gibi tahminim dedi ben şok kendimiz sorsak. Bu haftalarda azarlarlar valla

Alimelike

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kizlar nasilsiniz ya benim kafama bir sey takildi 12+3 gunluk gitdik biz doktor kontrolune erkek dedi hatta 100%erkek oyle cabuk oyrenmek olurmuki kafamda kaldi oyle
Ben ilk hamileligim de 12 haftalikdi ogrendim kesin erkek demisti dogruydu bunda da 12 haftalikken gttim kiza benziyo dedi 1 ay sonra bidaha gidicem bakalim degismez ins seninkinde kesindir bence kafana takilmasin

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Aynen bende 32 hafta olduk erkek 13 haftalıkken erkek dedı ılk kızımdada 14 haftalıkken %80 kıza benzıyor demıstı dıger gıtmemde kesın kız dedı

Nslhn

Kayıtlı Üye
rank
Benim de Dr 13+3 te net erkek dedi 16+6 da AA kızmış dedi biz sok olduk bı kızım daha var Allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin hepimize

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar