.

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Almira tarafından oluşturulan . başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 772 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı .
Konbuyu başlatan Almira
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Almira

Almira

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar yine ben geldim 🤣 nişanım geleli iki gün oluyo ama bende ağrı sancı yok yarın hastaneye gidicem doğuma alırmı acaba doktor bilginiz varsa bi yardımcı olsanız

Ece8894

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar yine ben geldim 🤣 nişanım geleli iki gün oluyo ama bende ağrı sancı yok yarın hastaneye gidicem doğuma alırmı acaba doktor bilginiz varsa bi yardımcı olsanız
Benim nişanım geldi üstüne 3 cm açıklıkla 2 hafta sonra doğum yaptım bence evde bekle mumya gbi nst de beklemekten iyidir

M

Merver

Guest
Benim kızımdayken nişanım geldikten iki hafta sonra doğum yapmıştım canım 😊şimdi ikinciye hamileyim bund nasıl olcak bakalım 😀 sende biraz daha bekle bence agrın sızın kanaman yoksa 🤗

Almira

Kayıtlı Üye
rank
Benim nişanım geldi üstüne 3 cm açıklıkla 2 hafta sonra doğum yaptım bence evde bekle mumya gbi nst de beklemekten iyidir
Cnm benim Altan bile hiç muğağne etmedi ki doktorum bide ilk hamileliğim cuma günü doğum için gerekli testleri yaptırdı sali günü erken gel dedi

Tüm sayfalar yüklendi.