Sorum var 13 haftalık gebelikte cinsiyet tahmini

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde kader3333 tarafından oluşturulan 13 haftalık gebelikte cinsiyet tahmini başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 495 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 13 haftalık gebelikte cinsiyet tahmini
Konbuyu başlatan kader3333
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan kader3333

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kizlar bugün doktora gittim özele doktor kızımın olacağını söyledi çok sevindim bı oğlum var bide kızım doğacak sizce değişir mi
Doktor net görmüş ise değişmez ama en net cvp 20-24. haftalarda yapılan detaylı usg de söylenir canım. Allah gönlüne göre versin 🤲

Sona

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bugün doktora gittim özele doktor kızımın olacağını söyledi çok sevindim bı oğlum var bide kızım doğacak sizce değişir mi
Tebrikler canim Bende 13 haftasında erkeye benziyor dedi vala bilmiyorum bende seningibi düşünüyorum bugun kiyafetlere baka kala kaldim öyle kizlarimda bebeye bişiyler almak isdiyorlar 🤣🤭

kader3333

Kayıtlı Üye
rank
Tebrikler canim Bende 13 haftasında erkeye benziyor dedi vala bilmiyorum bende seningibi düşünüyorum bugun kiyafetlere baka kala kaldim öyle kizlarimda bebeye bişiyler almak isdiyorlar 🤣🤭
Özel kesin net söylüyor benim gönlündeki oldu miram geliyo rabbim gonlundekini versn
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Doktor net görmüş ise değişmez ama en net cvp 20-24. haftalarda yapılan detaylı usg de söylenir canım. Allah gönlüne göre versin 🤲
Teşekkür ederim bu doktor çok iyi ilk bebegimde erkek dedi değişmedi ama 13 haftaligim varya bebeek karnimda kıpır kıpır kız bebekler çok hareketli

Teşekkür ederim bu doktor çok iyi ilk bebegimde erkek dedi değişmedi ama 13 haftaligim varya bebeek karnimda kıpır kıpır kız bebekler çok hareketli

Sona

Kayıtlı Üye
rank
Özel kesin net söylüyor benim gönlündeki oldu miram geliyo rabbim gonlundekini versn

İnşallah canım Allah gönlumuze göre versin inşalah benimkiside yanilma olmaz ne güzel ismide hazir 🥰

kader3333

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar