13 haftalıkta cinsiyet

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde YDömür tarafından oluşturulan 13 haftalıkta cinsiyet başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,813 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 13 haftalıkta cinsiyet
Konbuyu başlatan YDömür
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Yiğit&Yusuf bebişin annsi
M

MerveAyaz

Guest
Ben de 13+2 yim cuma kontrolüm var. Merak ediyorum 😊 Herkes belli olmuştur diyor.

Leyla Alkaç

Kayıtlı Üye
rank
Anladm canım Yarın gidecez inşallah erkekse erken gösterir denildi sanırım kız kendini biraz geç belli ediyormus
İnşallah gösterir canım bende iki tane oğlan var birini sekiz aylıkken gördük birini de doğduğunda doktor da dedi normalde kızlar nazlı olur diye ama benimkiler de baya nazlı çıktı rabbim gönlüne göre versin sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah

YDömür

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah gösterir canım bende iki tane oğlan var birini sekiz aylıkken gördük birini de doğduğunda doktor da dedi normalde kızlar nazlı olur diye ama benimkiler de baya nazlı çıktı rabbim gönlüne göre versin sağlıkla kucağına alma
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnşallah gösterir canım bende iki tane oğlan var birini sekiz aylıkken gördük birini de doğduğunda doktor da dedi normalde kızlar nazlı olur diye ama benimkiler de baya nazlı çıktı rabbim gönlüne göre versin sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah
Allah razı olsun canım benim için sağlıklı olması en önemlisi ilk çocuk olduğu için biraz merak var sadece yoksa ikisi de değerli bi anne için

Leyla Alkaç

Kayıtlı Üye
rank
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Allah razı olsun canım benim için sağlıklı olması en önemlisi ilk çocuk olduğu için biraz merak var sadece yoksa ikisi de değerli bi anne için
Tabiki öyle canım ilk olunca insan daha bı heyecanlı meraklı oluyo dediğin gibi sağlıklı olsun da gerisinin bı önemi yok

S

Sevginur

Guest
Bende 12. Haftamdayım kıza mı benziyor diyeyim bilemedim dedi bu haftada kız kendini gösterir mi

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Belli olr cnm ama yanılma payı da var tabi ki

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar