14+5

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kübra Sözen tarafından oluşturulan 14+5 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 517 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 14+5
Konbuyu başlatan Kübra Sözen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kübra Sözen

Kübra Sözen

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar bebeğim bir aydır neredeyse hep yüz üstü yatıyor cinsiyetini öğrenemiyoruz o yüzden benim gibi yüz üstü yatan varmı bebeği kaç haftalıkken kesin öğrenilir cinsiyet teşekkür ederim şimdiden cevaplarınız için 🥰

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Gitmeden çikolata ye falan diyorlar ama hareketlensin diye canım 16 17 gibi öğrenirsiniz 🙂

İklim

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar bebeğim bir aydır neredeyse hep yüz üstü yatıyor cinsiyetini öğrenemiyoruz o yüzden benim gibi yüz üstü yatan varmı bebeği kaç haftalıkken kesin öğrenilir cinsiyet teşekkür ederim şimdiden cevaplarınız için 🥰
Bende öğrenemedim henüz kemikli ve sınırlı bir yüz yapısına bakarak herkes erkek diyo bakalım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bel ağrılarınız oluyomu böyle halsizlik falan ben ayakta biraz zaman geçince belim ağrıyor

Kübra Sözen

Kayıtlı Üye
rank
Bende öğrenemedim henüz kemikli ve sınırlı bir yüz yapısına bakarak herkes erkek diyo bakalım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bel ağrılarınız oluyomu böyle halsizlik falan ben ayakta biraz zaman geçince belim ağrıyor
Evet benimde ayakta duranca belime çok ağrı vuruyor

Tüm sayfalar yüklendi.