Sorum var 14 haftalik gebelik cinsiyet

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ebruakpinar0354 tarafından oluşturulan 14 haftalik gebelik cinsiyet başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 642 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 14 haftalik gebelik cinsiyet
Konbuyu başlatan ebruakpinar0354
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ebruakpinar0354

Burcu34

Kayıtlı Üye
rank
Bugün doktora gitdim devlet hastanesinde doktorum bebeğimin cinsiyetine baktı kiz gibi duruyor dedi 3 hafta sonra gel 3 lu tarama testine gir dedi 3 tarama testi ne oluyor 2hafta önce 2 li tarama testine girmistim
Oda 2li test gbi brz dha kapsamlısı down sendromu VS herhangi Bişey vrmı dye bakıyorlar inş temiz çkr

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Bugün doktora gitdim devlet hastanesinde doktorum bebeğimin cinsiyetine baktı kiz gibi duruyor dedi 3 hafta sonra gel 3 lu tarama testine gir dedi 3 tarama testi ne oluyor 2hafta önce 2 li tarama testine girmistim
Merhaba canım zorunlu değil sadece daha detaylı inceleme yapılıyor olası bir durum varsa anlamak ve onu önlemek için canım

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Benim doktorum 2 li temiz çıkınca 3 lüye gerek duymadı sana kalmış birşey yaptırıp yaptırmamak ozamana kadar biraz daha büyür iyice anlaşılır cinsiyeti

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Yok canım ama yani ona da detaylı bakılır Allah gönlüne göre versin insallah
Insallah bakalm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim doktorum 2 li temiz çıkınca 3 lüye gerek duymadı sana kalmış birşey yaptırıp yaptırmamak ozamana kadar biraz daha büyür iyice anlaşılır cinsiyeti
Sen kaç haftaliktin o zmn
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sen kaç haftaliktin o zmn

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar