Sorum var 15+3 ye iyne batması:(

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kelebek07 tarafından oluşturulan 15+3 ye iyne batması:( başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 267 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 15+3 ye iyne batması:(
Konbuyu başlatan Kelebek07
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Kelebek07

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar merhaba karnımın aşağısında iyne batıyormuş gibi bişiy oluyor 4, 5 gündür oluyor acaba bebek büyüdüğü için rahmime baksı oluyorda o yüzden mi oluyor doktor randevuma daha 9 gün var gidince doktoruma sorucam ama bir tedirgin oldum şimdi:/

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Arkadaşlar merhaba karnımın aşağısında iyne batıyormuş gibi bişiy oluyor 4, 5 gündür oluyor acaba bebek büyüdüğü için rahmime baksı oluyorda o yüzden mi oluyor doktor randevuma daha 9 gün var gidince doktoruma sorucam ama bir tedirgin oldum şimdi:/
Hiç geçmiyor mu geçiyorsa korkma devam ediyorsa acile gidebilirsin. Bebek büyüdüğü için ya da enfeksiyon var da da olabilir

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Hiç gecmiyorsa hastaneye gitmelisin kuzum

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Doktoruna Danış mutlaka kuzum

Tüm sayfalar yüklendi.