.

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Mart Anneleri kategorisinde Arzu Asel tarafından oluşturulan . başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 11,385 kez görüntülenmiş, 94 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Mart Anneleri
Konu Başlığı .
Konbuyu başlatan Arzu Asel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bir can üç kalp 💙💙💙
Kapandım ben cnm kapandığında beri kendimi eşimin yanına yakıştırmıyorum ama o seni böyle daha çok seviyorum diyo ama alışamadım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yok kız eşim seni beğeniyorum diyo ama ben 1 yıl olucak kapandım kendimi hiç mutlu hissetmiyorum

Yok kuzum o bişey demiyo ben kapandım ama kendimi mutlu hissetmiyorum kendimi eşimin yanına yakıltırmıyorum

Yerim seni ya çok tatlısın. Kuzum eşim çok güzelsin seni beğeniyorum diyoda kapandım ben o piskolejşye alışamadım eşimin yanına yakışmıyorum sankş

Yerim seni ya çok tatlısın. Kuzum eşim çok güzelsin seni beğeniyorum diyoda kapandım ben o piskolejşye alışamadım eşimin yanına yakışmıyorum sankş

Kızlar sorumu şöyle değiştireyim kapandığım için kendimi eşimin yanına yakıştırmıyorum aslında
Ekli dosyayı görüntüle 1665Ekli dosyayı görüntüle 1665Ekli dosyayı görüntüle 1665
Allah için kapanıyorsan hiç birşey düşnmzsn ki gayette yakışmş tesettür eşin yada etrafndan birileri birşey mi diyor sana

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar