.

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Mart Anneleri kategorisinde Arzu Asel tarafından oluşturulan . başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 11,266 kez görüntülenmiş, 94 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Mart Anneleri
Konu Başlığı .
Konbuyu başlatan Arzu Asel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bir can üç kalp 💙💙💙

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Kapandım ben cnm kapandığında beri kendimi eşimin yanına yakıştırmıyorum ama o seni böyle daha çok seviyorum diyo ama alışamadım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yok kız eşim seni beğeniyorum diyo ama ben 1 yıl olucak kapandım kendimi hiç mutlu hissetmiyorum

Yok kuzum o bişey demiyo ben kapandım ama kendimi mutlu hissetmiyorum kendimi eşimin yanına yakıltırmıyorum

Yerim seni ya çok tatlısın. Kuzum eşim çok güzelsin seni beğeniyorum diyoda kapandım ben o piskolejşye alışamadım eşimin yanına yakışmıyorum sankş

Yerim seni ya çok tatlısın. Kuzum eşim çok güzelsin seni beğeniyorum diyoda kapandım ben o piskolejşye alışamadım eşimin yanına yakışmıyorum sankş

Kızlar sorumu şöyle değiştireyim kapandığım için kendimi eşimin yanına yakıştırmıyorum aslında
Ekli dosyayı görüntüle 1665Ekli dosyayı görüntüle 1665Ekli dosyayı görüntüle 1665
Neden ya kapalida cok guzelsin

Arzu Asel

Kayıtlı Üye
rank
Canım aynaya hiç bakiyormusun neren çirkin Allah aşkına kocan önce kendine baksın çok da güzelsin kapalı halin acikdan daha çok güzel şükret neler var valla ben bazen aynanın karşısına geçiyorum gorebildigim gözlerim için burnum için herşey için şükrediyorum neler var hayatta bizim sahip olduklarımiza olamayan.
Çok ama çok haklısın cnm ama kiloda aldığım için çok morelim bozuluyo

Allah razı olsun valla çok güzel motive ettiniz beni

Çok ama çok haklısın cnm ama kiloda aldığım için çok morelim bozuluyo

Allah razı olsun valla çok güzel motive ettiniz beni
Kiloyu felan kafana takip üzülme canım çocuğunu emzirmeyi bırakınca diyet yaparsın zayıflarsin benim bebek emmedi 2 ayda 11 kilo verdim verirsin yani canım sıkıntı yapma benim de eşim hep kilo al kilo al verme diyor aslında birazda etli butlu olmak erkekler için daha çekici oluyor ama işte gel bide bana sor 😂😂

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
Aynen bacım. Evlendim zayıftı li di110 kilo
😱😱😱
Kapandım ben cnm kapandığında beri kendimi eşimin yanına yakıştırmıyorum ama o seni böyle daha çok seviyorum diyo ama alışamadım

Yok kız eşim seni beğeniyorum diyo ama ben 1 yıl olucak kapandım kendimi hiç mutlu hissetmiyorum

Yok kuzum o bişey demiyo ben kapandım ama kendimi mutlu hissetmiyorum kendimi eşimin yanına yakıltırmıyorum

Kızlar sorumu şöyle değiştireyim kapandığım için kendimi eşimin yanına yakıştırmıyorum aslında
Ekli dosyayı görüntüle 1665Ekli dosyayı görüntüle 1665Ekli dosyayı görüntüle 1665
Sana bili diim mi sen eşinden daha güzel ve de alımlısın. İnan bana tüm samimiyetimle dölüyorum eger çirkin biri olsaydın buraya hiç yorum yapmazdım. Kendinin piskolojini kendin bozuyorsun malesef 😘

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ne videosu yeni geldim eve ne kaçırdım
Hahah çok şey kaçırdın ablam Hediye abla video attı bir tane erkek çocuğu resmen para ile evrime kafa atarak kız oluyor 😂😂

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar