16 günlük gaz problemi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zehrao6 tarafından oluşturulan 16 günlük gaz problemi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 774 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 16 günlük gaz problemi
Konbuyu başlatan Zehrao6
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Songül ❤️

Zehrao6

Kayıtlı Üye
rank
Bebegim 16 gunluk oldu dunden beri gaz problemi var ikinirken cok zorlaniyor kızarıyor kaka yapamıyor. Gaz damlasi kullanmak icin cok mu erken acaba. Nurse harveys in bebekler icin gaz damlasini aldim ama bi danışmak istedim sizlere de.

Ekli dosyalar

• 1632312875292..jpg
    1632312875292..jpg
    1.5 MB · Görüntüleme: 56

💗Canan&Ebuzer💗

Kayıtlı Üye
rank
Bebegim 16 gunluk oldu dunden beri gaz problemi var ikinirken cok zorlaniyor kızarıyor kaka yapamıyor. Gaz damlasi kullanmak icin cok mu erken acaba. Nurse harveys in bebekler icin gaz damlasini aldim ama bi danışmak istedim sizlere de.
Yok cnm kullana bilirsin bizede vermişlerdi gaz ilacını. Benim bebeğim 31 günlük şuan. Gaz ilacını bize 15 günlükken vermişlerdi

Songül ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Gaz damlasını kullanabilirsin canım.Benim önceki oğlumdada çok gaz vardı.Hep morarıyordu.Doğumdan sonra hastaneden çıkmadan beni uyardılar.Çok gazı var ondan morarıyor diye.Ayaklarını üşütme yediklerine dikkat et.Daha rahat olur bebeciğin inşaAllah.

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Gaz ilacını bende kil zamaninda
Bende zamanında kullandım canim 4 damla demişti doktor yanlış hatırlamıyorsam eğer sen yediklerine dikkat et mercimek çorbası süt acı yağlı baharatlı şeyler çok tuketmemeye calis bide rezene tohumu var aktarda satiliyo sallama olan değil de tohum olanını al hem çok güzel süt yapiyo hemde bebek emdiği için acayip guzel gaz cikartiyo bebeği rahatlatiyo

Zehrao6

Kayıtlı Üye
rank
Kimyonlu rezene cayi aldim eczaneden ilk oglumda hem ben hem ogluma veriyordum ama bir ayini gecmisti o zaman. Tohumunu da deneyeyim tesekkur ederim. 🤗🤗
Gaz ilacını bende kil zamaninda

Bende zamanında kullandım canim 4 damla demişti doktor yanlış hatırlamıyorsam eğer sen yediklerine dikkat et mercimek çorbası süt acı yağlı baharatlı şeyler çok tuketmemeye calis bide rezene tohumu var aktarda satiliyo sallama olan değil de tohum olanını al hem çok güzel süt yapiyo hemde bebek emdiği için acayip guzel gaz cikartiyo bebeği rahatlatiyo
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gaz damlasını kullanabilirsin canım.Benim önceki oğlumdada çok gaz vardı.Hep morarıyordu.Doğumdan sonra hastaneden çıkmadan beni uyardılar.Çok gazı var ondan morarıyor diye.Ayaklarını üşütme yediklerine dikkat et.Daha rahat olur bebeciğin inşaAllah.
Tesekkur ederim. 🤗🤗

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.