👀👀

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 3Oğul1Anne tarafından oluşturulan 👀👀 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,731 kez görüntülenmiş, 31 yorum ve 13 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 👀👀
Konbuyu başlatan 3Oğul1Anne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan SADECE ÖZLEM

3Oğul1Anne

Kayıtlı Üye
rank
Aleyküm selam canım hoş geldin, 28 haftalık olduk daha doğuma var şafak saymaya devam ☺ arada uğra özletme kendini foruma her zaman bekleriz, senin hamilelik nasıl gidiyor kaç haftalık oldu 🤍
Hoşbuldum canım 💕 Ben yeni 18 oldum cinsiyetimiz erkek doyamadım erkek doğurmaya 😂😂 daha da çocuk yapmam etrafim doldu erkek ☺️ derslere çalışıyorum bebek doğmadan okulu bitirmem lazım son 6 dersim kaldı onları verip rahat nefes almak istiyorum insallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aleykümselam hosgeldin canım ben kızımı büyütüyorum emeklemeye başladık sürekli yaramazlık 😂
Hoşbuldum canım yerim ben minik şirineyi yaramazlık olmazsa olmaz o bebeklik kanunu birinci maddede var 😂😂 Tam yemelik zamanında şimdi o 💕💕

Ya abla hoşgeldin ne iyi ettim geldiğine biz şuan 31+2 olduk şükür azalıyor günler son 61 gün kaldı

Abla cinsiyeti öğrendin mi
Hoşbuldum canım oo baya büyümüş minik Kayra 🧿🧿 sağlıkla kucağına alırsın inşallah bizimki erkek yine şaşırmadım ama ben kız annesi olamayacam o belli 😆

Hoşgeldin canim tabikide unutulmadın bende gebeyim😍5 buçuk hafta
Hoşbuldum canım 💕 oh maşallah 🧿 Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah çok sevindim bir dahaki gelmeme cinsiyetini de öğrenirim 😍😍

Unutulmadin tabiki canim doğuranlar uzun bir sure girmiyo 😱 son 3 hafta kaldi dogumuma benimde 🥰 sen nasilsin neler yapiyorsun cocuklar nasil
Baya az kalmış senin Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah canım 💕💕 ben iyiyim üç erkek çocuk bir eşim erkek çocuk derken üstüne dersler ev derken baya yoruluyorum ama iyiyim çok şükür herşey yolunda gidiyor 😍😍

Ben 18 hafta 😁😁 Erkek bebekten devam ediyorum bir kız olur umudum vardı o da yok oldu dahada yapmam zaten 😂😂 artık çocuk yaptım artık kariyer zamanı 🙄 Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah canım 🤲💕💕

Son düzenleme:

3Oğul1Anne

Kayıtlı Üye
rank
Ve aleykümselam abla daha düne kadar uygulamada diyordum bu abla nerede acaba☺️ben daha ibişin cinseyitini öğrenemedim inatçı keçi 😄
Cinsiyet konusunda İnatçı ise kız olur diyorlar gönlünden geçen ne ise o olsun inşallah 🤲🤲 bende buraya
Hoşbuldum canım 💕💕

Hoşgeldin canım 🥰 yerin belliydi valla özlendin 🥰
Hoşbuldum canım 💕 bende sizi özledim ondan gelip özlem gidereyim dedim ama ara ara gelirim yine burası ve sizler benim için değerlisiniz 💕💕

Hoşgeldin canm gözümüz seni aradı bizde 25 haftalık olduk inşallah
Hoşbuldum canım valla çok teşekkür ederim 🤗 unutulmamış olmak çok mutlu etti beni 😍😍 Allah razı olsun 🤲 baya büyümüş minnak Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 💓💓

Hoşbuldum canım 💕 Ben yeni 18 oldum cinsiyetimiz erkek doyamadım erkek doğurmaya 😂😂 daha da çocuk yapmam etrafim doldu erkek ☺️ derslere çalışıyorum bebek doğmadan okulu bitirmem lazım son 6 dersim kaldı onları verip rahat nefes almak istiyorum insallah

Hoşbuldum canım yerim ben minik şirineyi yaramazlık olmazsa olmaz o bebeklik kanunu birinci maddede var 😂😂 Tam yemelik zamanında şimdi o 💕💕

Hoşbuldum canım oo baya büyümüş minik Kayra 🧿🧿 sağlıkla kucağına alırsın inşallah bizimki erkek yine şaşırmadım ama ben kız annesi olamayacam o belli 😆

Hoşbuldum canım 💕 oh maşallah 🧿 Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah çok sevindim bir dahaki gelmeme cinsiyetini de öğrenirim 😍😍

Baya az kalmış senin Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah canım 💕💕 ben iyiyim üç erkek çocuk bir eşim erkek çocuk derken üstüne dersler ev derken baya yoruluyorum ama iyiyim çok şükür herşey yolunda gidiyor 😍😍

Ben 18 hafta 😁😁 Erkek bebekten devam ediyorum bir kız olur umudum vardı o da yok oldu dahada yapmam zaten 😂😂 artık çocuk yaptım artık kariyer zamanı 🙄 Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah canım 🤲💕💕
Aynen canım tam şirine oldu tatliş tatliş hareketler filan😂

3Oğul1Anne

Kayıtlı Üye
rank
Hoşgeldin ya vallahi özlettin kendini dün seni arkadaşlara sormayı düşündüm sonra aklıma geldi dedim ki doğru ya uygulamadan ayrılmış yemin Aklımdan iki gündür seni geçiriyorum bugün gelmişsin çok çok sevindim canım benim vallahi 😍🤗♥️
Hoşbuldum canım bende sizi özledim ondan duramadim geldim 💕💕 Allah razı olsun 🤲 bende sizi gördüğüm için yine sizlerle olabildigim için çok sevindim çok mutlu oldum 💓💓💓

Kac gundur herkes gidenler geru dönuyo diyordum😂🤭 seninde gelmeni bekliyodjm.hos geldin canim
Hoşbuldum canım kimler geri geldi geriye 💓💓 buraya birkez gelen birdaha kolay bırakamaz bence çünkü burada güzel yürekli çok insan var sizler gibi 💕💕

Aynen canım tam şirine oldu tatliş tatliş hareketler filan😂
Benim yerime de sev onu kız bebek ayrı bir dünya bence 💓💓💓

Aleyküm selam çiçeğimmmm🌺 hoş geldin Sefa getirdin 🥰
Hoşbuldum canım 💕💕 🌺🌺 Valla dayanamadım hasretinize geldim çünkü sizler benim için değerlisiniz 💕💕

Slm cnm hosgeldin
Hoşbuldum canım 💕💕

Hoşbuldum canım 💕💕

Aleyküm selam kuzum .iyi yapmışsın biz 4.5 aylık olucaz daha dün gibi😍
Maşallah büyüdü 🧿🧿💓💓 valla iyiki gelmişim sizi burda görünce bile mutlu oldum hemen enerji depoladı moral depolarim 🌺🌺💕💕

A.s cnm hoş geldin 🤗bn hamileydim sanirim sen burdan ayrildgnda 😊işte 42 gun oldu doğum yapalı
Maşallah canım çok sevindim hayırlı uğurlu olsun inşallah 🤲🤲 🧿🧿 kırkın bile çıkmış güzel anne 💕💕💕 Bu arada hoşbuldum canım 🌺🌺🌺

Son düzenleme:

3Oğul1Anne

Kayıtlı Üye
rank
Selam nasılsın en son ben seni 5 haftalık gebyken görmüşdüm🤭
Maşallah 17 haftalık olmuşsun.
Cinsiyyet ne çok merak ediyorum
İyiyim çok şükür biraz yoruluyorum ama kendim açtım başıma bu işleri 😂😂 çocuklar okul dersler sınavlar baya yoruluyorum ama herşey yolunda ve tabiki artık 3 oğul değil 4 oğul oldum 😅😅 cinsiyetimiz erkek çıktı yine yeniden 😁😁😁 bana kız bebek nasip dgil 💓💓💓

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Hayırlısı buymuş demek ki ablam sağlıklı olsunda gerisi önemsiz 😘🤲🏻

Hoşbuldum canım bende sizi özledim ondan duramadim geldim 💕💕 Allah razı olsun 🤲 bende sizi gördüğüm için yine sizlerle olabildigim için çok sevindim çok mutlu oldum 💓💓💓

Hoşbuldum canım kimler geri geldi geriye 💓💓 buraya birkez gelen birdaha kolay bırakamaz bence çünkü burada güzel yürekli çok insan var sizler gibi 💕💕

Benim yerime de sev onu kız bebek ayrı bir dünya bence 💓💓💓

Hoşbuldum canım 💕💕 🌺🌺 Valla dayanamadım hasretinize geldim çünkü sizler benim için değerlisiniz 💕💕

Hoşbuldum canım 💕💕

Hoşbuldum canım 💕💕

Maşallah büyüdü 🧿🧿💓💓 valla iyiki gelmişim sizi burda görünce bile mutlu oldum hemen enerji depoladı moral depolarim 🌺🌺💕💕

Maşallah canım çok sevindim hayırlı uğurlu olsun inşallah 🤲🤲 🧿🧿 kırkın bile çıkmış güzel anne 💕💕💕 Bu arada hoşbuldum canım 🌺🌺🌺
Canımsın ❣️😍

Cinsiyet konusunda İnatçı ise kız olur diyorlar gönlünden geçen ne ise o olsun inşallah 🤲🤲 bende buraya

Hoşbuldum canım 💕💕

Hoşbuldum canım 💕 bende sizi özledim ondan gelip özlem gidereyim dedim ama ara ara gelirim yine burası ve sizler benim için değerlisiniz 💕💕

Hoşbuldum canım valla çok teşekkür ederim 🤗 unutulmamış olmak çok mutlu etti beni 😍😍 Allah razı olsun 🤲 baya büyümüş minnak Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 💓💓
Evet canm büyüdük sende sağlıcakla al inşallah 🤗 kucağına

Tüm sayfalar yüklendi.