17+1 günlük gebelik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde leyla_13 tarafından oluşturulan 17+1 günlük gebelik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 274 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı 17+1 günlük gebelik
Konbuyu başlatan leyla_13
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çağnurrr20

leyla_13

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar kontörlüm vardı . cinsiyeti%90 kız dedi . öyle olup yanılma payı olamaz deme .tabi hamdolsn verene. Ultrason kağıdı atsam bakarmisiniz,?

Ekli dosyalar

• Screenshot_2024-04-18-11-21-54-429_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2024-04-18-11-21-54-429_com.miui.gallery.jpg
    589.2 KB · Görüntüleme: 27
  • Screenshot_2024-04-18-11-21-10-694_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2024-04-18-11-21-10-694_com.miui.gallery.jpg
    559.4 KB · Görüntüleme: 27

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-09-25
Gebeliğinizin 18. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık dolma biber büyüklügünde.
Bebeğin sinirlerinde myelin kılıf oluşmaya başlar. kız bebeklerde tüpler oluşur. erkek bebeklerde cinsel organ oldukça belirgin hale gelir. Kan basıncınız oldukça
fazla düşer. artık istirahat halindeyken sol yana yatmalı. yatış veya oturur pozisyonda ayağa çok ani kalkmamak gerekir. iştahta çok fazla artış olur.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 20 cm ağırlıgı 210 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar kontörlüm vardı . cinsiyeti%90 kız dedi . öyle olup yanılma payı olamaz deme .tabi hamdolsn verene. Ultrason kağıdı atsam bakarmisiniz,?
Canım bu haftalarda yanılma payı olabiliyor tabi ki misal benim ilk gebeliğimde 17 haftada kız dedi doktor sonraki haftalar da kız dedi zaten hep doğruydu ikinci gebeliğimde ise 16 dan 19 a kadar hep kız dendi sonra 19 dan sonra erkek olduğunu öğrendim

leyla_13

Kayıtlı Üye
rank
Canım bu haftalarda yanılma payı olabiliyor tabi ki misal benim ilk gebeliğimde 17 haftada kız dedi doktor sonraki haftalar da kız dedi zaten hep doğruydu ikinci gebeliğimde ise 16 dan 19 a kadar hep kız dendi sonra 19 dan sonra erkek olduğunu öğrendim
😃Maşallah .doktorum beş aydan sonra kesin sonuç verir dedi ama bana yüzde 90 kız dedi . İlk kizimdada o doktora gittim yüzde yüz kız demişti .bakalm nasibimiz ne olacak .Rabbim korusun onları .

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-09-25
Gebeliğinizin 18. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık dolma biber büyüklügünde.
Bebeğin sinirlerinde myelin kılıf oluşmaya başlar. kız bebeklerde tüpler oluşur. erkek bebeklerde cinsel organ oldukça belirgin hale gelir. Kan basıncınız oldukça
fazla düşer. artık istirahat halindeyken sol yana yatmalı. yatış veya oturur pozisyonda ayağa çok ani kalkmamak gerekir. iştahta çok fazla artış olur.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 20 cm ağırlıgı 210 gr :)

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
CNm aslında ben 16.haftamda ögredim şuana kadar da hep kız dediler ama bazı doktorlar da yanılma payı var Rabbim sağsalim kucağına almayı nasip etsin inşallah

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 30. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık lahana büyüklüğünde.
Bebeğin etrafında yaklaşık 100 ml amniyotik sıvı var. Kendinizi biraz yorgun hisseder ve uyku sorunları yaşamaya başlarsınız. hormonların etkisi ile eklemlerde gevşeme ve ruhsal değişiklikler (anksiete ve depresyon) başlayabilir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 39 cm ağırlıgı 1400 gr :)

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank

Bebeğin etrafında yaklaşık 100 ml amniyotik sıvı var. Kendinizi biraz yorgun hisseder ve uyku sorunları yaşamaya başlarsınız. hormonların etkisi ile eklemlerde gevşeme ve ruhsal değişiklikler (anksiete ve depresyon) başlayabilir.

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank

Tüm sayfalar yüklendi.