17 +2 geblik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Süm tarafından oluşturulan 17 +2 geblik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 299 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 17 +2 geblik
Konbuyu başlatan Süm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Muhammed'in Annesi

Süm

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 17 +2 haftalık hamileyim bu arlar bel ağrım çok bazen dogrulmakta hata biraz fazla ayakta kaldığımda belim zokluyu gibi ve kasıklarım çok kötü agriyo çok afedersiniz hani sanki gaz ve kabızlık olur ya hareket edmesizn aynen öyle agriyo ilk gebelik korkuyorum bebeğe bişi olmur korkusu

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Kuzum idrar yolları enfeksiyonuna bi baktır istersen oda bel ve kasık ağrısı yapıyor. Benimde ilk gebeliğim şüpheye düşersem direk içimi rahatlatmak için doktora gidiyorum. Ayrıca bel fıtığı varsa oda ayrı bi sıkıntı benim birde o derdim var

Süm

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum idrar yolları enfeksiyonuna bi baktır istersen oda bel ve kasık ağrısı yapıyor. Benimde ilk gebeliğim şüpheye düşersem direk içimi rahatlatmak için doktora gidiyorum. Ayrıca bel fıtığı varsa oda ayrı bi sıkıntı benim birde o derd
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Akti kokulu olursa enfeksiyon var diyebilrmiyiz peki

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Akti kokulu olursa enfeksiyon var diyebilrmiyiz peki
Maalesef canım benim sadece sarı renkte akıntım bel ağrısı ve kasık ağrım vardı doktora gittiğimde enfeksiyon çıktı sonradan kaşıntı ve idrar renginde koyulaşma başladı doktorumun yazdığı toz ilacı ve kremi kullandım şükür şimdi iyiyim. Bol bol su tüketmemi vajinal temizliğe dikkat etmemi ilişki sırasında prezervatif kullanmamı ve günde 2-3 adet yaban mersini yememi söyledi

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Kızlar 17 +2 haftalık hamileyim bu arlar bel ağrım çok bazen dogrulmakta hata biraz fazla ayakta kaldığımda belim zokluyu gibi ve kasıklarım çok kötü agriyo çok afedersiniz hani sanki gaz ve kabızlık olur ya hareket edmesizn aynen öyle agriyo ilk gebelik korkuyorum bebeğe bişi olmur korkusu
Enfeksiyon olabilir canim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar