😍😍😍

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Heyatim tarafından oluşturulan 😍😍😍 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,161 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 14 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 😍😍😍
Konbuyu başlatan Heyatim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Heyatim

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Kizlar merhaba nasilsiniz bizim bu gun 40 miz cikdi 😍😍 bebeyim gece ile gunduzu kariwdiriyordu 40 ciksin rahatlar dediler bakalim nasil olucak 🤗40 gun nasil gecdi inanin kendim bile bilmiyorum wukurler olsun iyiki vermiw Yusufumu bana rabim butun evlatlari korusun🤲🏻♥️🤗
Doglanan sora zaman ne tez kecir🥰Allah saaxlasin

Kizlar merhaba nasilsiniz bizim bu gun 40 miz cikdi 😍😍 bebeyim gece ile gunduzu kariwdiriyordu 40 ciksin rahatlar dediler bakalim nasil olucak 🤗40 gun nasil gecdi inanin kendim bile bilmiyorum wukurler olsun iyiki vermiw Yusufumu bana rabim butun evlatlari korusun🤲🏻♥️🤗
Maşallah canım yusuflar çok uysal olur eşimden biliyorum 🤣

Lyl

Kayıtlı Üye
rank
Yaa masallah rabbim hayirli omur versin ogluna bizede nasip etsin cnm 40 imizin çıkacağı günleri görmeyi bende ogluma yusuf ismini koycam inşallah

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim kolaylıklar ve sabır versin sıra bizede geliyor
Amin canim tewekur ederim hadi inwallahh sag salim alin kucagniza🌸🤲🏻
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Doglanan sora zaman ne tez kecir🥰Allah saaxlasin
Sagol canim menim amin he vallah 🌸😊😊
Maşallah canım yusuflar çok uysal olur eşimden biliyorum 🤣
😁😁😁
Gündüz perdeleri aç gece karanlık et evi gerçi duzelir
Canim karanlokda yatmiyor iwikda uyutuyorum gece karanlikda yapmak istemiyorum pek iyi seyr ede biliyim deye
Yaa masallah rabbim hayirli omur versin ogluna bizede nasip etsin cnm 40 imizin çıkacağı günleri görmeyi bende ogluma yusuf ismini koycam inşallah
Amin canim aminn cok tewekur ederim inwallah canim sag salim al kucagina inwallah🌸😍🤲🏻

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim bagislaisn sana guzelim😍😍

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar